Маргарита Січкар дала поради, як зберегти сімейне щастя в складний для країни час

Експерт проекту 1+1 "Сім'я" Маргарита Січкар дала поради, як зберегти мир та спокій в сім'ї у такий непростий для країни час.

Експерт проекту 1+1 "Сім'я" Маргарита Січкар дала поради, як зберегти мир та спокій в сім'ї у такий непростий для країни час.

"Я рекомендую всім почати з генерального прибирання. Генеральне прибирання в першу чергу у стосунках. У стосунках зі своїми близькими людьми, рідними, своїми дітьми", - каже Січкар.

Маргарита переконана, що люди часто недооцінюють те, що мають, людей, які їх оточують, поки не втратять.

"Коли люди побачили смерть на Майдані, вони зрозуміли ціну життя. Ціну прожитого дня, хвилини. Особливо, коли стрімко й неочікувано зникає людина, люди починають розуміти, що багато речей вони не стигли їй сказати. Давайте не будемо чекати, коли в країні настане важкий час. Давайте жити тут і зараз, і намагатися своїм рідним і близьким говорити хороші слова кожного дня. Зранку обнімати й цілувати своїх дітей, говорити своїм коханим, що вони кохані, говорити своїм батькам спасибі за те, що вони є, і що дали вам життя", - розповідає фахівець.

Щоб зняти напругу і відволіктися від поганих новин, за словами Маргарити, можна зробити косметичний ремонт у власному помешканні, або переставити меблі. Починати зміни потрібно з себе, як відомо, тож і наш експерт радить припинити конфліктувати з сусідами, навчитися толерантності, і полюбити свою Батьківщину. Як варіант, повісити в кожному подвір'ї прапор України, як це роблять американці.

Ще, щоб зберегти мир і любов в сім'ї, експерт проекту "Сім'я" радить жінкам бути більш уважними та поступливими до своїх чоловіків.

"Якщо ваш чоловік готовий йти захищати незалежність своєї країни, не тримайте його, це його чоловіче право йти захищати свою Батьківщину. Інша страва, що ви маєте забезпечити йому тил. Ви маєте чекати його, молитися за нього і всіляко його підтримувати", - додала вона.

Більше новин