Марія Бурмака на Майдані захищає українців і дивиться за своїми дітьми

Іще одна активна учасниця Євромайдану Марія Бурмака в студії ранкової програми "Сніданок з 1+1" зізнається, що сьогодні лягла спати о 5 годині ранку, бо була на Майдані.

Іще одна активна учасниця Євромайдану Марія Бурмака в студії ранкової програми "Сніданок з 1+1" зізнається, що сьогодні лягла спати о 5 годині ранку, бо була на Майдані.

"Я була на Майдані. Всі напевно уже знають, що минулу ніч називали критичною. Була зачищена вулиця Лютеранська, але на Майдані обійшлося без якихось екстремальних моментів. І я там була до о пів на 5 ранку. Якщо я розумію, що там є якась небезпека для людей, я намагаюся там бути кожен день, просто я подумала, що чим більше там буде людей відомих-знаних, то можливо не наважаться…", - зізнається співачка.

Марія Бурмака вірить, що саме завдяки такому рішучому шляху який нині обрав народ, Україна стане процвітаючою країною, і достойною частиною Європи.

Іще однією причиною, того, що Марія ввесь вільний час проводить на Майдані є діти. Донька Бурмаки Ярина студентка київського університету, теж знаходиться на Майдані. Саме це змусило співачку глянути на ці події під кількома кутами, не лише, люблячої громадянки своєї країни, а й матері. Крім того, Марія розповідає, що постійно зустрічає на Євромайдані своїх студентів.

"Я їх там зустрічаю, я їх прошу, щоб вони були разом, прошу, щоб якщо що, то вони телефонували мені, щоб одягали шапки, їли вітаміни. Я з ними з усіма дружу в соціальній мережі. Ввечері всіх передивляюся Вконтакті. Зустрічаю своїх першокурсників операторів, які мене знімають і фотографують, а потім викладають в соціальну мережу. Вони беруть в мене інтерв'ю",- каже вона.

Як викладач, Марія Бурмака з розумінням ставиться до студентів, які її лекції проміняли на мітинг, і запевняє, що для них може провести заняття в інший час. Але зізнається, що дуже переживає за вихованців.

"Студенти це діти, які не завжди розуміють, що не все закінчується піснями й танцями, і в мене за це болить душа".

Більше новин