Математика "Голосу країни": скільки талантів вийде у фінал?

В команді кожного з коучів залишилася лише одна пара учасників, яка ще не виходила на музичний ринг.

В команді кожного з коучів залишилася лише одна пара учасників, яка ще не виходила на музичний ринг.

І після того, як глядачі стануть свідками визначення ще чотирьох переможців баттлів, в шоу залишиться 28 учасників. Це рівно половина від 56-ти вокалістів, яких зіркові тренери відібрали під час "сліпого прослуховування".

Проте до прямих ефірів будуть допущені лише 24 артисти, а це означає, що кожному з тренерів доведеться попрощатися ще з одним учасником своєї команди. І це буде та людина, яка здобула перемогу над своїм суперником у битві, проте програла у бої "на виліт".

Після завершення всіх вокальних двобоїв, на сцену по черзі підніметься кожна з команд зіркових тренерів. І кожен тренер разом зі своїми помічниками оголосить двох вокалістів зі своєї команди, чиї виступи здалися йому не занадто переконливими.

Нові претенденти "на виліт" під час музичного виступу виконають пісні, які співали на "сліпому відборі", проте тепер всі тренери будуть сидіти обличчям до сцени.

На цьому етапі проект покинуть ще 4 вокалісти - по одному з кожної команди. А з 24-ма тріумфаторами глядачі зустрінуться вже в прямому ефірі 17 липня на каналі 1+1.

Докладніше читайте на офіційному сайті проекту "Голос країни".

Більше новин