Міняю жінку - 4: міжнародний обмін Україна-Австрія

З австрійського села, яке знаходиться високо в горах, в українське село Олександрівка Одеської області прилетить мама Люба. А українка Валя відправитися порівнювати сільське життя двох країн у сім'ю військовослужбовця Франца.

З австрійського села, яке знаходиться високо в горах, в українське село Олександрівка Одеської області прилетить мама Люба. А українка Валя відправитися порівнювати сільське життя двох країн у сім'ю військовослужбовця Франца.

Перша героїня – Люба - колись жила у славному містечку Біла Церква, а тепер вона - дружина австрійського військовослужбовця та землевласника - займається господарством в альпійському селі.

Діти від попередніх шлюбів вже досить дорослі і самостійні - доньці 19 років, а синові 24, але є в родині й наймолодший син - 4-річний Маркус. Втім, бажання відвідати батьківщину та взяти участь в такому проекті, як "Міняю жінку", було дуже спокусливим. Тож в один прекрасний день Люба зібрала валізу і вирушила в Одеську область, в село Олександрівку. Валя та Володя - сільські фермери, тато сам займається своїм бізнесом. У них двоє дітей - 25-річний Сашко та 18-річна Віра.

Незважаючи на те, що Україна - це не Австрія, не все так однозначно, як може здатися на перший погляд. Скрізь є свої плюси і мінуси. Як виявилося, Люба вже відвикла від душевних посиденьок за столом у великих компаніях. Австрійська мама не відчувала себе комфортно в такій атмосфері, навпаки - вона її напружувала. Але особливо її вразив візит до стоматолога - вона була просто вражена, що в Україні все ще безкоштовна медицина.

Українська мама до останнього моменту не знала, куди прямує. Звичайно, у перші дні українці було нелегко - вона не знала німецької мови, і їй було складно налагодити стосунки з новим чоловіком. Найбільше враження на Валю справив впорядкований побут. Австрійське село дуже просунуте: тут екологічне опалення, інфраструктура на високому рівні. Галя була вкрай вражена: коли їй треба було відвезти маленького Маркуса в садок, жінці залишили документи на машину, довіривши таку цінність, як автомобіль. Крім того, з ферми втік бик, і українській жінці довелося бути присутньою при його лові.

 Але найцікавіший  висновок сім'ї зробили, коли зібралися за традиційним круглим столом: "Ми однакові. Умови, обставини, спосіб життя - різні, а сім'ї - однакові".

Дивіться "Міняю жінку - 4" у вівторок, 15 листопада о 21:15

Більше новин