Неля Шовкопляс поділилася, як трансформувалися її стосунки з чоловіком під час повномасштабного вторгнення

Ведуча розповіла про шлях на ТБ, волонтерство, виховання дітей, як змінилися стосунки з чоловіком.

Неля Шовкопляс, ведуча «Сніданку з 1+1», що виходить кожного ранку на каналі «1+1 Україна» з 7:00 до 9:30, дала велике інтерв’ю для Ютуб-каналу Аліни Доротюк. Поговорили про шлях на ТБ, волонтерство, виховання дітей, як змінилися стосунки з чоловіком тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Неля Шовкопляс дізналася, як вберегти своїх дітей від небезпеки у воді

Ведуча ранкового шоу розповіла про стажування на телеканалі після закінчення курсу у Вищій школі 1+1 Media & Production. Вона згадує, що працювала по 18 годин на знімальних майданчиках проєктів «Модель XXL» і «Танці з зірками».

Після дебюту у «Сніданку з 1+1» на Нелю посипалося багато хейту, проте її підтримували колеги. Неля з посмішкою та вдячністю згадує розмову з продюсеркою «Сніданку з 1+1» Юлією Жмакіною, яка підтримувала її від самого початку, а також знайомство і початок дружніх стосунків зі своїм співведучим Єгором Гордєєвим.

«Коли я приїхала на кастинг «Сніданку з 1+1», я була просто мамою в декреті, дуже-дуже втомленою, але з потенціалом», — згадує Неля.

Також Шовкопляс відверто поділилась з інтерв’юеркою про нинішню кризу у стосунках з чоловіком:

«Це так дивно, когось війна розводить, а когось зводить. Криза у наших стосунках почалась за кілька місяців до повномасштабного вторгнення. В мене відчуття, що зараз ми зробили дуже велику переоцінку цінностей. В мене немає відчуття, що наша історія закінчилась. Враження, що ми дуже різко подорослішали, і величезна кількість претензій просто відпала. Можливо за ці стосунки ще можна поборотись, тож зараз ми перебуваємо в процесі роботи над ними», — зізнається ведуча.

Неля розповіла, що випробувала на собі безліч форм терапії за останні 5 років. І додає: те, що допомагає триматися зараз – робота зі психотерапевтом, адже, в першу чергу, важливо розуміти себе і свої потреби.

«Психологічна гігієна має стати нормою так само як ми кожного дня чистимо зуби!», - вважає ведуча.

Loading...

Більше новин