Нокаути на Голосі країни 6: Хто пройшов далі

Кароль і Дорн сформували команди для прямих ефірів

У неділю, 01.05.2016, на шоу Голос країни 6 відбулися перші вокальні нокаути, у яких взяли участь підопічні Івана Дорна і Тіни Кароль.

Боротьбу за новими правилами розпочали Стицамени. А саме Владислав Каращук, який на сучасний лад виконав українську народну пісню Десь тут була подоляночка. «Почав не як наймолодший, а як найстарший, найдосвідченіший», - відзначив Дорн і запросив хлопця на перше крісло.

Loading...

Наступною співала Анастасія Пшокіна. Дівчина виконала улюблену пісню свого музичного тренера – композицію Sunrise британського гурту Simply Red і посіла друге місце.

Loading...

Роман Милян здивував наставників драйвовим втіленням пісні Rob Thomas – Lonely No More і сів на другий стілець.

Loading...

Солістка-магніт Діана Діковські чуттєво виконала хіт Джамали – Заплуталась і, за рішенням тренера, опинилася у зоні ризику, на четвертому кріслі.

Loading...

Викладач музичної академії Костя Дмитрієв, який заспівав Alabama Shakes – Don't Wanna Fight, потрапив на другу позицію і виштовхнув цілительку Діану з проекту.

Loading...

Уже доросла Ассоль Катя Гуменюк постала з хітом Sade – No Ordinary Love. Однак не перевершила своїх суперників. Почувши компліменти від тренерів, виконавиця попрощалася з шоу Голос країни 6.

Loading...

Христина Олексин зачарувала тренерів особливим виконанням пісні Pianoбой – Кохання і сіла на друге крісло. Після такого рішення Дорна місця в команді забракло одеситці Насті Пшокіній.

Loading...

Юлія Юріна на джазовий лад виконала пісню Britney Spears – Oops!...I Did It Again і виборола місце в прямих ефірах. Поступитися виконавиці фольклору і піти з Голосу країни був змушений Роман Милян.

Loading...

Тренер проекту Тіна Кароль першим на сцену запросила Івана Базюка. Учасник, якого Тіна поцупила в Дорна, з'явився у новому образі та виконав пісню Кино – Малыш.

Loading...

Катерина Рочняк емоційно заспівала хіт гурту Кино – Кукушка. До того ж зробила це так щиро, що опинилася на першому місці.

Loading...

Наступною співала Марія Кацева, якій дістався другий стілець.

Loading...

Дует А17 виконав запальну пісню Maroon 5 – Moves like Jagger і опинився на четвертій позиції.

Loading...

Покинути проект хлопцям довелося після виступу Інни Іщенко. 18-річна бандуристка з Полтави зворушила тренерів емоційним виконанням пісні Vivienne Mort – Сліди твоїх маленьких рук і здобула першість.

Loading...

Запальний Антон Якубовський з піснею Genesis – I Can't Dance Lyrics змусив Святослава Вакарчука танцювати прямісінько на власному кріслі. Потужний вокаліст із команди Кароль посів першу позицію і відрядив додому Івана Базюка.

Loading...

Агата Вільчик потужно заспівала популярну пісню Tanita Tikaram - Twist In My Sobriety і, за рішенням наставниці, сіла на перше крісло. Відповідно Марія Кацева, яка була на четвертій позиції, залишила Голос країни 6.

Loading...

Викладачка вокалу Олександра Казакова пристрасно виконала композицію Lorde – Royals і виборола можливість співати у прямих ефірах.

Loading...

Отже, після перших нокаутів до перемоги вирушають Костя Дмитрієв, Христина Олексин, Юлія Юріна та Владислав Каращук з команди Івана Дорна. А також Інна Іщенок, Антон Якубовський, Агата Вільчик і Саша Казакова, - підопічні Тіни Кароль.

Більше новин