Ольга Фреймут розплакалася під час інспекції у Харкові

Інспектор Фреймут перевірила їдальню при університеті

Головна інспекторка країни Ольга Фреймут протягом своєї телекар'єри бачила-перебачила добросовісних і не дуже рестораторів, нахабних і надпрофесійних офіціантів. Однак до сліз зірку каналу довели не брудні витяжки, старе обладнання і навіть не мертві квіти у ресторані, а непроста доля співробітниці їдальні Харківського національного педуніверситету імені Г.С. Сковороди.

Уперше в історії програми Оля інспектувала харчівню при виші й уперше розплакалася перед глядачами.

Під час унікальної перевірки Оля познайомилася із унікальною людиною - 76-річним кухарем Раїсою Василівною, яка  понад 50 років ліпить вареники, варить борщ, нарізає моркву й готує салати для студентів-педагогів.

Грандіозний досвід літньої жінки глибоко вразив ведучу, а життєва історія розчулила до сліз. Віддана своїй роботі бабуся зізналася: у неї є онуки й правнучка, а ще син, який живе із нею і… не працює. Кухарці, яка не йде на пенсію, аби допомогати родині, Фреймут залишила 500 гривень чайових. Раїса Василівна відмовлялася брати гроші, однак після вмовлянь ведучої погодилася і розплакалася.

"Я дуже хочу, щоб усі бабусі України жили й не хворіли. Раїса Василівна – це знахідка. Вона сама годує велику сім'ю і заслуговує на вдячність", - зі сльозами на очах мовила телеведуча з залізним характером.

Чим завершилася інспекція їдальні одного з найстаріших українських вишів, дивіться у відео:

 Нагадаємо, на сайті https://premia.1plus1.ua/ триває голосування за найкращого співробітника закладу харчування, який інспектувала Ольга Фреймут. Обирайте найкращого просто зараз.

Більше новин