Ольга Фреймут стане наставником у проекті "Маленькі гіганти" на "1+1"

Вона - третій з шести зіркових наставників, які будуть працювати з дитячими командами в проекті, надихати їх та передавати свій досвід.

Телеканал "1+1" продовжує оголошувати імена зіркових наставників нового національного дитячого талант-шоу "Маленькі гіганти", прем'єра якого відбудеться цієї осені. Наступним дитячим "коучем" стала улюблена телеведуча всіх маленьких глядачів України Ольга Фреймут. Вона - третій з шести зіркових наставників, які будуть працювати з дитячими командами в проекті, надихати їх та передавати свій досвід.

"Я собі цей проект "намріяла". Працювати з дітками - завжди було вершиною моїх професійних бажань. Я надзвичайно ціную своїх маленьких глядачів, адже вони справжні, не терплять фальші і мають не зіпсований смак. На вулиці малеча завжди підходить до мене поговорити, хтось просто підбігає та обіймає. Всі на "ти", без остраху і відчуженості. Коли дитина просить автограф, я пишу кілька слів і кажу, що мої побажання завжди здійснюються", - розповідає Ольга.

Ольга самостійно виховує 9-річну дочку Злату . Телеведуча ділиться, що під час роботи зі своєю командою в проекті "Маленькі гіганти" буде дотримуватися тих же принципів, що і в спілкуванні з донькою вдома.

"З дітками в проекті буду справедлива, дуже близька та строга водночас. Все, як вдома зі Златою,- ніяких лестощів, але разом з тим підтримка усіх досягнень та успіхів", - каже Ольга.

Відомо, що Злата серйозно займається хореографією і навіть створила танцювальний гурт. Чи стане вона учасницею "Маленьких гігантів", продюсери проекту поки не розголошують.

"Злата хоче стати режисером-хореографом. Якось я спитала доньку, про що вона думає, коли мовчить. Вона відповіла, що завжди подумки вигадує танець", - сказала телеведуча.

До речі, у понеділок в соцмережах телеканалу "1+1" з'явилось дитяче фото нового наставника "Маленьких гігантів". Більшість користувачів відразу розгадали, що на фото зображена Ольга Фреймут, хоча деякі висловили думку, що новим наставником проекту стала Тіна Кароль, Катя Осадча, Віра Брежнєва, Лідія Таран або навіть Ксенія Собчак.

Нагадаємо, Ольга Фреймут - одна з шести зіркових наставників проекту "Маленькі гіганти". Крім Фреймут, з дитячими командами працюватимуть також актори театру і кіно Ірма Вітовська та Володимир Горянський. Імена ще трьох зоряних "коучів", а також трьох суддів поки тримаються в таємниці.

Учасникам проекту стануть вокалісти, танцюристи, а також маленькі таланти оригінального жанру: розмовного, комедійного, пародисти, вундеркінди, діти-індиго, діти-екстрасенси, надзвичайно дотепні, безпосередні діти у віці від 4 до 12 років. Переможцем проекту стане ціла команда.

Більше новин