Ольга Фреймут вступилася за кухарку з вадами слуху, яку сварять колеги

Цієї середи Ольга Фреймут показала Україні, наскільки гостинні ресторатори Запоріжжя

Цієї середи Ольга Фреймут показала Україні, наскільки гостинні ресторатори Запоріжжя і наскільки сильні та вольові жінки працюють у деяких тамтешніх закладах харчування. Так, у їдальні "Тетянин день" головна інспекторка країни познайомилася із кухаркою Любов'ю, яка має вади слуху. Співробітниця сама попередила Фреймут, що недочуває і, на подив ведучої,  почала за це вибачатися.

"У мене проблеми зі слухом, тому я не можу відповісти на ваші питання. Але знайте, що ми стараємося. Смачно у нас тут все. Я від душі готую, щоб усі були задоволені", - розповіла співробітниця їдальні.

Зворушена почутим Оля вирушила далі інспектувати заклад і з'ясувала, що кухарку з вадами слуху співробітники, як попелюшку, ховають від людських очей.

"Забери її!", - наказала одна з працівниць, коли нова знайома Ольги Фреймут винесла до зали каструлю з борщем.

"Пані Люба мені всміхнулася, сказала, що у вас все добре. І я в тій усмішці розтанула, як шоколад на вогні. Я чула, як на неї бурчали, тому прошу вас  зберігати повагу одне до одного. Дуже важливо не ображати тих, хто слабший" - закликала персонал їдальні Фреймут.

Чому тільки знайомство з особливою кухаркою потішило Фреймут під час перевірки їдальні "Тетянин день", дізнавайтеся у відео:

Нагадаємо, на сайті https://premia.1plus1.ua/ триває голосування за найкращого співробітника закладу харчування, який інспектувала Ольга Фреймут. Обирайте найкращого просто зараз.

Більше новин