Павло Табаков підписав контракт із Universal Music Group

Переможець вокального проекту "Голос країни. Нова історія" Павло Табаков підписав контракт із найбільшою у світі компанією звукозапису Universal Music Group.

15 грудня у перерві між своїми двома сольними концертами у рідному Львові співак, композитор, переможець вокального проекту "Голос країни. Нова історія" Павло Табаков підписав контракт із найбільшою у світі компанією звукозапису Universal Music Group. Підписання відбулося прямо у фойє Національного театру ім. М. Заньковецької, на сцені якого з аншлагами й виступав того вечора голосистий співак.

Свій підпис під документом поставив також генеральний директор ТОВ "Юніверсал Мюзік" Дмитро Коннов, який спеціально з цієї нагоди прилетів до Львова. Таким чином Павло Табаков став третім українським артистом, який має контракт із Universal Music Group - компанією, під лейблом якої виходять альбоми знаменитих на увесь світ співаків Андреа Бочеллі, Ріанни, Леді Ґаґи, Браяна Адамса, груп Bon Jovi, Maroon 5.

Можливість підписати контракт із Universal Music Павло Табаков отримав ще понад півроку тому – коли 29 квітня 2012 р. з колосальним відривом від суперників переміг у найпрофесійнішому вокальному проекті на українському телебаченні "Голос країни. Нова історія" (канал "1+1").

- Я радий, що нарешті отримав свій приз – контракт із Universal Music, - каже Павло. – Уже в найближчі місяці у співпраці з цією поважною компанією я випущу свій новий альбом – із здебільшого авторських пісень, які написав за останній рік. Також у наших першочергових планах – зйомки кліпів, радіо- і телепрем'єри... За час переговорів з Universal Music я зрозумів, що у цій компанії працюють професіонали. Впевнений, із підписанням цього контракту у моїй пісенній творчості настане якісно новий етап – і я зможу доносити свою музику до ще ширшого кола меломанів.

- Павло Табаков – рідкісний приклад мужнього і романтичного співака, - зауважує генеральний директор ТОВ "Юніверсал Мюзік" Дмитро Коннов. – Він вільно працює у найрізноманітніших жанрах. І при цьому у нього є головне, що приваблює людей, – голос і харизма. Надіюся, що очевидні достоїнства Павла зможе оцінити не тільки львівська і західноукраїнська публіка, а й меломани всієї країни. У наших планах також познайомити з Павлом росіян. Але всіх секретів розкривати не будемо…

Нагадаємо, сьогодні Павло Табаков також є членом команди зіркового тренера проекту "Голос. Діти" Тіни Кароль. Павло допомагає Тіні працювати з її підопічними, ділиться з ними власним досвідом та дає цінні поради, як найкраще проявити себе на сцені шоу.

Більше новин