Перший онлайн-аукціон на допомогу родині режисера Сенцова зібрав 50 000 гривень

Перший онлайн-аукціон на допомогу родині режисера Сенцова зібрав 50 000 гривень 

У ніч з 19 на 20 жовтня рівно опівночі завершився онлайн-аукціон у Facebook на підтримку сім'ї режисера Олега Сенцова, який стартував в день відкриття Ukrainian Fashion Week.  Лотом став спеціальний режисерський стілець FREEDOM, який створив дизайнер Дмитро Аллілуєв та студія "llil Design". Цілісний проект, який підтримала Соломія Вітвіцька і телеканал 1+1, називається #12x12x12.

Тривали шестиденні торги, в яких активно взяли участь, зокрема, Ігор Абрамович, Емма Маєва, Сергій Савка, Тетяна Борисихіна та інші. В останні години запекла боротьба розгорнулася між двома добродіями – арт-дилером Ігорем Абрамовичем та меценатом Сергієм Шаховим. І фактично за 5 хвилин до фінішу спрацювала найбільша ставка від Сергія Шахова в розмірі 30 тис. грн, яку ніхто не встиг перебити. Тож крісло "Freedom" незабаром буде особисто передано Сергію. Протягом акції фіксувалися благодійні внески від небайдужих людей, а також внесок телеканалу 1+1, особистий внесок Соломії Вітвіцької, Олександра Соколовського (засновник Ukrainian Fashion Week), які  збільшили загальну суму допомоги родині ув'язненого українського режисера до 50 тис. гривень. Саме ця сума вже була перерахована родині режисера Олега Сенцова на відповідний рахунок Приватбанку у середу 21.10.2015. Запрошуємо всіх інших охочих допомогти, а такі є і можуть бути, - зробити це, перераховуючи кошти на картку гривневого рахунку за реквізитами -  Приватбанк: Номер карти: 5168742319492173 Короненко Марьяна Орестовна (довірена особа сім'ї Олега Сенцова, яка має українське громадянство і погодилася на доброчинну справу).

Проект #12x12x12 by llil Design на підтримку режисера Олега Сенцова координувала зі свого боку сестра Олега Сенцова, -  Наталія Каплан, яка прокоментувала цю акцію так: "Щиро вдячна організаторам за цей аукціон і, звичайно, творцям цього дива. Окрему подяку висловлюю переможцю онлайн-аукціону Сергію. Сподіваюся,  крісло FREEDOM стане для нього комфортним місцем для роботи, відпочинку і роздумів. Зараз першочергове завдання, щоб Олег не був забутим. Термін засудження дуже великий - 20 років, але ми докладаємо всіх зусиль, щоб він вийшов швидше і зміг продовжити займатися творчістю. Ми дуже цінуємо підтримку з України".

Телеканал "1+1" разом з Ukrainian Fashion Week виступив партнером акції та дизайнерського проекту, підтримавши ідею автора архітектора Дмитра Аллілуєва. Ведуча ТСН Соломія Вітвіцька вдячна всім, хто відгукнувся з пропозицією допомоги та зголосився взяти участь в благодійному проекті на підтримку сім'ї Сенцова – дружині та двом діточкам. Гідний результат аукціону ще раз підтвердив правильність доброчинної справи.

Найближчим часом Соломія Вітвіцька планує організувати зустріч в Києві з сестрою Наталією Каплан та ініціатором проекту, архітектором студії "llil Design",  щоб підняти питання подальшої допомоги родині режисера Олега Сенцова.

Нагадаємо, в масштабах Ukrainian Fashion Week була представлена спеціальна інсталяція з 12 стилізованих режисерськіх крісел, розроблених спільно з відомими українськими дизайнерами. Автор проекту, студія "llil Design", використовуючи сучасні естетичні засоби й матеріали, змінює стереотипне уявлення про відомий усім предмет. Нові дизайнерські рішення запропонували Саша Каневський, Антон Белінський, Маша Рева, Юлія Паскаль, Іван Фролов, Ксенія Шнайдер, Світлана Бевза, Діна Линник, Даша Лагенберг та Яся Хоменко. 

Головне місце в колекції відведено кріслу FREEDOM створеному "llil Design". Крісло FREEDOM "присвячено" українському режисерові Олегу Сенцову, якого незаконно засуджено на 20 років позбавлення волі в Росії. Як передбачалося, всі зібрані гроші передані родині українського героя-режисера Олегу Сенцова. Ми всі прагнемо, щоб наш український режисер сидів на свободі у зручному кріслі режисера і знімав гарне кіно.

***

Звертаємо увагу всіх, хто прагне долучитися до доброчинної справи з метою підтримки родини Олега Сенцова! Ви можете робити свої внески на спеціально відкриті рахунки:

Гривневий рахунок: Приватбанк: Номер карти: 5168742319492173 Короненко Марьяна Орестовна (довірена особа сім'ї Олега Сенцова, так як вона має українське громадянство і погодилася на доброчинну справу, бо сестра Олега Сенцова має російське громадянство і в даній політичній ситуації не може відкрити рахунок в Україні)

Рубльовий рахунок: ЮниКредитБанк:

Номер карты: 4908 5560 0670 3876

Корреспондентский счет: 3010180300000000545

БИК банка: 044525545

Счет получателя: 40817810750010417770

ИНН: 7710030411

КПП: 775001001

ОКПО: 09807247

ФИО получателя: Кочнева Наталья Сергеевна/NATALYA KOCHNEVA

Євро рахунок: European Film Academy e.V.

IBAN: DE69 1005 0000 0190 3335 70

BIC/SWIFT: BELADEBEXXX

Reason for payment: Donation for Oleg

Більше новин