Повня у квітні 2024: коли буде та що не можна робити

Коли настане Повня у квітні 2024 року?

Наприкінці квітня на нас чекає велика Повня у Скорпіоні. Чого очікувати від цього астрологічного явища? Розповідаємо у матеріалі. 

Коли настане Повня у квітні 2024 року

Повня 24 квітня відповідно до Ведичної астрології Джйотіш відбудеться у знаку Скорпіон о 1:49 за київським часом. 

Чим особлива Повня у квітні 2024: прогноз

За прогнозами астрологині Марини Скаді, цей знак, що володіє якістю води, зазвичай ставить акцент на емоційну сферу та таємниці підсвідомості. Скорпіон, як найсильніший і найвитриваліший знак зодіаку, впливає на сфери життя та смерті, сексуальну сферу, владу і великі гроші.

Плутон, що є управителем Скорпіона протягом цілого 24 квітня, перебуває в напруженому конфлікті з Сонцем та Місяцем, активізуючи трансформаційні процеси. Небажані події, що відбуваються в межах плюс/мінус 3 дні до та після повної місячної фази, можуть вказати на області, де відбувається стагнація енергії. Це вимагає свідомих зусиль для здійснення перетворень, оскільки проблеми не вирішаться самі собою без активної участі.

Наближені дні до та після 24 квітня приносять підвищену агресію, коли люди намагаються досягти своїх мет і бажань усіма можливими способами. Марс, який є другим управителем Скорпіона, підсилює особисті амбіції та конкуренцію, активізуючи кризові моменти, які можуть виявитися ключовими для розвитку.

Повня 24 квітня 2024 року: що можна робити

Це буде час великої трансформації та змін. Енергія Скорпіона інтенсивна та емоційна, тому це може бути час, коли ви відчуєте себе дуже глибоко. Це також час, коли ви можете отримати велику ясність і прозріння.

Ось деякі речі, які ви можете зробити під час повні в Скорпіоні:

 • Проведіть ритуал або церемонію, щоб відпустити те, що вам більше не служить. Скорпіон – це знак смерті та відродження, тому це вдалий час, щоб попрощатися з минулим і звільнитися від будь-якого негативу, який стримує вас.
 • Зверніться до своїх найглибших страхів і тіней. Скорпіон відомий своєю інтенсивністю, тому це вдалий час, щоб дослідити свої найглибші страхи та тіні. Зіткнувшись зі своїми страхами, ви можете почати зцілюватися від них.
 • Проведіть час із близькими. Скорпіон – це знак глибоких зв'язків, тому це вдалий час, щоб провести час із близькими. Ви можете поглибити свої стосунки та зміцнити зв'язок із тими, хто вам небайдужий.
 • Створіть щось творче. Скорпіон – це знак творчості та трансформації, тому це вдалий час, щоб висловити себе творчо. Ви можете писати, малювати, танцювати або робити все, що дозволить вам висловитися.

Повня у квітні 2023 року: що не можна робити

 1. Ухвалювати важливі рішення. Емоції можуть бути загострені під час повного місяця, що може призвести до імпульсивних рішень, про які ви пізніше пошкодуєте. Краще відкласти важливі рішення до того часу, коли емоції вщухнуть, і ви зможете мислити чітко.
 2. Сперечатися або конфліктувати. Напруга може бути високою під час повного місяця, що може призвести до сварок і конфліктів. Краще уникати суперечок і зосередитися на мирному спілкуванні.
 3. Починати нові проєкти. Нові починання під час повного місяця можуть поставати перед труднощами. Краще почекати до закінчення повного місяця, щоб розпочати нові справи.
 4. Ризикувати. Повний місяць може призвести до авантюрної поведінки, яка може призвести до ризику.
 5. Ігнорувати свою інтуїцію. Повний місяць може посилювати вашу інтуїцію. Зверніть увагу на свої почуття і довіряйте своїй інтуїції.
 6. Зациклюватися на негативі. Негативні думки можуть бути сильнішими під час повного місяця. Зосередьтеся на позитиві і намагайтеся бачити хороше в собі та в інших людях.
 7. Ігнорувати потребу у відпочинку. Повний місяць може бути виснажливим як фізично, так і емоційно. Переконайтеся, що ви достатньо відпочиваєте, щоб відновити сили.

Фото: Freepik

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Більше новин