Родичка легендарної Квітки Цісик розповіла невідомі факти з життя співачки

Донька троюрідного брата Квітки Цісик Марта Качмар в ексклюзивному інтерв'ю журналістам "Сніданку  з 1+1" розповіла про життя співачки.   

Донька троюрідного брата Квітки Цісик Марта Качмар в ексклюзивному інтерв'ю журналістам "Сніданку  з 1+1" розповіла про життя співачки.   

Одним із цікавих моментів розповіді стало те, що Квітка Цісик була не лише талановитою співачкою, але й художницею. Наприклад, власноруч розмалювала свої рукавички, зобразивши на них улюблені квіти та свою мрію – птаха, який літає над Україною.

Марта згадала, що Квітка обожнювала прості польові квіти: маки, волошки, ромашки. На одному з дисків, вона навіть сфотографована з букетом червоних маків. Ще одним великим захопленням співачки були коні.

Марта розповіла також, що Квітка мала чобітки з цікавою орнаментикою, виготовлені на її замовлення, – нині вони, до речі, зберігаються у Львівському музично-меморіальному музею Соломії Крушельницької. Орнамент містить кольори українського прапора, тому для Квітки ця пара була особливо дорогою.

Нагадаємо, що ведучою концертів "Незабутня Квітка", які цього року відбулися в Одесі та Києві, стала зірка каналу 1+1 Соломія Вітвіцька. В Одесі після концерту Соломія познайомилася з Мартою Качмар, і жінки обмінялися враженнями від вечора пам'яті Квітки.

Більше новин