Руслан Сенічкін зізнався, кому присвятив книгу

Ведучий Руслан Сенічкін помітив, що фестивалі, які влаштовує "Сніданок", відвідує все більше дітей, а це означає, що зростає кількість маленьких гурманів. 

Ведучий Руслан Сенічкін помітив, що фестивалі, які влаштовує "Сніданок", відвідує все більше дітей, а це означає, що зростає кількість маленьких гурманів.

"На фестивалях, у яких брав участь "Сніданок з 1+1", я нарахував більшу кількість дітей, ніж батьків. Тобто, у сім'ях наших глядачів переважно не одна дитина, а декілька: троє чи навіть четверо! До нас приходять цілими сім'ями, але найактивнішими бувають діти - вони відповідають на складні питання з кулінарії, діляться вже своїми кулінарними секретами, із захопленням допомагають мамам і бабусям на кухні", - розповідає Руслан сайту maminakarta.

Телекулінар сподівається, що його друга книга "Сніданки для дітей" буде їм до смаку та передрікає збільшення кількості його "колег".

"Можливо, багато дітей забажають пов'язати свою долю з кулінарією - нехай вчяться! Наш девіз: "Готуйте і смакуйте разом з дітьми!" А книгу я присвятив своїй маленькій племінниці Ніці, яка народилася цього року", - зізнався Руслан.

Дітей треба вчити не лише смачно їсти та правильно харчуватися. За допомогою смаколиків можна вчити історію інших країн додає ведучий.

"Це дуже захоплююче! Наприклад, розкажіть дітям про холодний смачний літній суп "гаспачо" з помідорами. Розкажіть історію, що це іспанський суп, який готується з сезонних помідорів, що з'являються тільки влітку, налиті сонцем, ароматом, що цей суп чарівний... У новій моїй книзі буде рецепт томатного супу. Обов'язково спробуйте! А ще у нас в меню морквяна пана-кота, крем з яблук, чіабатта, чізкейк з гарбуза, лінива вівсянка... Уявляєте, скільки казок, історій можна придумати й розповісти, прочитати мої рецепти й роздивитися фотографії смачних натюрмортів... Відразу у діток і апетит прокинеться!"

 

Більше новин