SALE від Сніданку з 1+1

14 січня "Сніданок з 1+1" повертається з різдвяних канікул та розпочинає двотижневий грандіозний розпродаж "Сніданку" старого формату в прямих ефірах.

14 січня "Сніданок з 1+1" повертається з різдвяних канікул та розпочинає двотижневий грандіозний розпродаж "Сніданку" старого формату в прямих ефірах.

У перший ефір Сніданку після канікул, 14 січня, в гості завітає переможниця проекту "Голос. Діти" 7-річна Аня Ткач. Вона розповість, як маленькій учасниці проекту було змагатися за перемогу та заспіває наживо нову пісню в студії "Сніданку". Також глядачі побачать усім давно знайомі рубрики ранкового шоу, але такими вони будуть лише наступні два тижні.

"Такого Ви більше не побачите!", - стверджують творці "Сніданку з 1+1". Колектив програми прощається зі старою оселею, й незабаром розпочне нову епоху в новій студії й у новому форматі з приємними сюрпризами.

Протягом найближчих двох тижнів глядачі "Сніданку" зможуть поностальгувати за тим, що бачили в ефірі останні роки та виграти на пам'ять улюблені атрибути "Сніданку". Сніданківці готові віддати найкраще своїм глядачам: сюжети, речі та навіть сніданки з журналістами та ведучим ранкового шоу. Глядачі зможуть отримати речі зі студії "Сніданку" та навіть поснідати з улюбленими журналістами. Для цього достатньо зателефонувати в прямий ефір "Сніданку з 1+1" та взяти участь у конкурсах в соціальних мережах.

"Вмикайте 1+1 о 6.45 та готуйтеся брати участь у конкурсах "Сніданку", слідкуйте за нами в facebook й не пропустіть: за ці два тижні з молотка піде все – і навіть улюблений ефірний піджак Руслана Сенічкіна", - зізнається продюсер програми Юлія Жмакіна.

Більше новин