Сьогодні в "Світському житті" Катя Осадча допитає міністрів Клімкіна, Яресько, Жданова

На моновиставі французького філософа Бернара-Анрі Леві в Національній опері України зібралася майже вся верхівка влади. 

На моновиставі французького філософа Бернара-Анрі Леві в Національній опері України зібралася майже вся верхівка влади.

Репортаж для сьогоднішнього телеефіру там знімало "Світське життя". Міністр фінансів Наталія Енн Яресько - українка, народжена в Америці, розповіла Катерині Осадчій, як зважилася на відмову від американського громадянства заради укранської держслужби.

"Український паспорт для мене - то моя гордість, - зізналася вона. - Моє серце завжди було в Україні, і тепер я вже українська громадянка. Я розумію, що багато людей хочуть мати паспорт, з яким легко подорожувати в інші країни. Для цього ми як раз і працюємо в уряді і почали цілий спектр дій, які дадуть українцям можливіть їздити в Європу без віз".

Власниця величезного будинку під Києвом також не стала приховувати того, як звикла вести господарство. Наталія Яресько розповіла про своїх нянь та помічників вдома та про те, як вона економить газ та електрику.

В той же час, один вдома на господарстві залишився міністр закордонних справ Павло Клімкін, адже його дружина продовжує працювати в Нілерландах посольстві України. В ексклюзивному інтерв'ю Катерині Осадчій міністр відверто розповів, як стримався від бійки на Мінських перемовинах, та чому принципово не носить білі сорочки.

А новий міністр спорту Ігор Жданов, як виявилось - театрал. Проте намагається знаходити час і для спорту. Наприклад, зараз готується до бігового марафону.

На чому економить Наталія Яресько? Який вчинок Павла Клімкіна й досі згадує німецький президент, та чим Ігор Жданов відрізняється від свого попередника Дмитра Булатова? Дізнайтесь відповіді на гострі запитання сьонодні у "Світському житті", о 22-50, на 1+1.

Більше новин