"Спасибо за мир! Героям слава!": історії українських ветеранів в ефірі "1+1"

"1+1" та "Український кризовий медіа-центр" пропонують подякувати за мир героям війни, які боролися проти фашизму в 1941-1945 роках

"1+1" та "Український кризовий медіа-центр" пропонують подякувати за мир героям війни, які боролися проти фашизму в 1941-1945 роках

26 квітня, в ефірі "1+1"  вийшли відеролики  до Дня Перемоги "Спасибо за мир! Героям слава!". Це історії українських ветеранів, які в часи Другої світової захищали Україну. Їх об'єднала велика війна, вони уродженці різних регіонів країни й воювати доводилось на різних фронтах.  Ціною великих жертв вони відстояли наше життя, нашу єдність та гідність. Кампанія "Спасибо за мир! Героям слава!"  підкреслює єдність головних цінностей жителів різних регіонів України.

Також до Дня Перемоги в ефірі телеканалів групи "1+1 Media" буде постійний логотип -  синьо-жовта стрічка з написом  "Дякуємо за мир! Героям слава!". Крім того,  канал "1+1" готує спеціальні відеозвернення, в яких ведучі каналу  дякують тим, хто воював й виборов можливість для нас жити в єдиній країні під мирним небом.

Канал "1+1" та "Український кризовий медіа-центр" переконані, що це спонукатиме українців згадати тих, хто поліг за мир, й  висловити підтримку ветеранам та доводить, що Україна єдина в своїх головних цінностях.

 

Більше новин