Світлана Вольнова придумала, як заробити на Євромайдані – "ТСН.Особливе"

Уже 15 років Світлана Вольнова спостерігає за всіма парадами, а тепер і мітингами на Майдані Незалежності з вікон власного елітного помешкання.

Уже 15 років Світлана Вольнова спостерігає за всіма парадами, а тепер і мітингами на Майдані Незалежності з вікон власного елітного помешкання.

Жити в епіцентрі Євромайдану каже телеведуча, страшно, але романтично. Її ці дійства надихають.

"Тут стоять романтики, чудові, неймовірно відкриті обличчя, велика кількість моїх друзів", - показуючи рукою з балкону на переповнений людьми майдан, каже Вольнова.

На Майдані вирує життя і в день, і в ночі. Світлана навіть вивчила графік їхніх концертів. Каже, що не рідко заважають їй спати, а інколи майданівці ще й хуліганять.

"Я дивлюся і думаю, що мені страшно, коли люди лізуть на дах, мочаться в моєму парадному. Просто зламують замки, розгинають залізні прути і лізуть. От хочеться людям лізти на дах, хочеться людям свята", - каже вона.

Співачка і сама не проти влаштувати там свято, але культурно і за гроші. А спостерігаючи за волелюдністю на Майдані Незалежності, придумала, як для України заробити грошей.

"От мені прийшла в голову така ідея, як заробити Україні грошей. Це як "Євро-2012" - ставимо Майдан, для іноземців відкриваємо двері, і робимо квитки – 100 євро, і запускаємо. Я буду здавати в оренду дах. Я подумала, раз люди все рівно прориваються, треба зробити квитки по 20 гривень, скільки я можу ремонтувати замки?".

Більше новин