Підтримай улюблених ведучих "1+1" у народному голосуванні "Телезірка 2014"

Журнал "Теленеделя" розпочинає голосування за номінантів престижної Народної премії "Телезірка".

Журнал "Теленеделя" розпочинає голосування за номінантів престижної Народної премії "Телезірка".  Цей рейтинг складають самі глядачі. Свій голос  за улюблену  зірку можна віддати на сайті премії або відправити СМС на короткий номер 7121.

"Телезірка-2014" стане особливою, бо весь минулий рік виявився для нас дуже непростим. Складним, з неймовірною палітрою емоцій, але повним одкровень та відкриттів. 

Серед проектів, що вразили глядачів, опинилися  "Хоробрі серця", "Гроші", "Право на владу", "Секретні матеріали", "Територія обману", "Українські сенсації", а проект "Голос. Перезавантаження" дарував вам натхнення перед робочим тижнем. Завдяки шоу Святослав Вакарчук навіть отримав номінацію як найхаризматичніший суддя проекту. "Інспектор Фреймут" на совість перевіряв ресторани, а "Світське життя" чесно розповідало вам все про життя зірок.

Увагу привернув дебют Ахтема Сеітаблаєва у якості ведучого, неупередженість Ольги  Фреймут і Олексія Душки, щирість Ірми Вітовської а також гостросоціальний гумор Володимира Зеленського

Традиційно глядачі довіряли Аллі Мазур, Наталі Мосейчук і Лідії Таран, а праця журналістів "ТСН" вражала всю країну.  У ці нелегкі часи ми знаходили час для родини разом із серіалом "Давай поцілуймося" та шоу "Мій малюк зможе", а проект "ЧистоNEWS" допоміг українцям ставитися до всього з гумором.  

Підтримати наших ведучих можна тут або за допомогою СМС на короткий номер 7121. У кожному випуску журналу "Теленеделя" будуть опубліковані коди для голосування у двох номінаціях. 

Щоб віддати свій голос, треба надіслати на номер 7121 код. Наприклад: 10TZ 1в2с,  де:

1 - номінація "Програми, що вас вразили":

в - код програми "ТСН"

2 - номінація "Ведучі, яким ми довіряли": 

с - код ведучого Олексія Душки.

g - Алла Мазур

h - Наталя Мосейчук

j - Ахтем Сеітаблаєв

m - Лідія Таран.

3 - номінація "Проекти, що найбільше вразили":

с - "Гроші"

g - "Право на владу"

h - "Секретні матеріали"

j - "Територія обману"

k - "Українські сенсації"

l - "Хоробрі сердця"

4 - номінація "Найхаразматичніші судді":

а - Святослав Вакарчук

5 - Ведучі, якими ми захоплювалися:

b) Ірма Вітовська

с) Володимир Зеленський 

k) Ольга Фреймут

6 - Шоу, які нас розважали:

с) "Інспектор Фреймут"

h) "Світське життя" з Катериною Осадчою

l) "Чисто News"

Більше новин