Тренера шоу "Голос країни" обікрали

Тренер третього сезону шоу "Голос країни" Тіна Кароль стала жертвою аферистів.

Популярну українську співачку і тренера вокального шоу 1+1 "Голос країни 3" Тіну Кароль обікрали!

У співачки пропали грошові заощадження, документи і фамільні коштовності, які вона зберігала в банківській скриньці. Про це Тіна Кароль розповіла в інтерв'ю Каті Осадчій в ефірі каналу 1+1. "Так, вкрали всі гроші, які я збирала довгі роки. По суті, це були всі мої заощадження", - заявила Заслужена артистка України.

Мова йде про досить значну суму. Співачка звернулася в правоохоронні органи, за фактом крадіжки порушено кримінальну справу. На даний момент менеджери співачки спілкуються з юридичними компаніями, які готові представляти інтереси Кароль в суді. Розслідуванням кримінальної справи займаються слідчі Шевченківського РВВС міста Києва.

Співачка не повідомляє назву банку, проте відомо, що це один з найбільших банків України, клієнтом якого Кароль була тривалий час. Як повідомляють ряд ЗМІ, Тіна була шокована, дізнавшись, що у відділенні банку, де сталася крадіжка, на керівній посаді працює людина, яка раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності.

На даний момент Тіна Кароль утримується від докладніших коментарів, але обіцяє дати велике інтерв'ю, якщо інформація, яка цікавить журналістів, не зашкодить таємниці слідства.

Більше новин