У Києві втретє відбудеться міжнародний фестиваль Kyiv Lights Festival

Промінь дитячих мрій злетить до зірок!

28 і 29 вересня 2019 го року в Києві за участю компанії «Київстар» відбудеться третій міжнародний фестиваль світла й медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival (KLF). Протягом двох днів медіа-художники з усього світу будуть змінювати міський простір з допомогою світлових інсталяцій, а будівля Київської міської державної адміністрації перетвориться на велетенський екран для конкурсу 3D відео маппінгу.

Яскравою подією фестивалю стане запуск Променю мрій, основою для якого стали 100 000 дитячих малюнків, зібраних з усієї України в турі #моядитячамрія. Робота об’єднає в собі 3D маппінг і технології доповненої реальності AR. «Промінь мрій» створений переможцями KLF-2017 анімаційною студією SKILZ і студією AR Live Animation для благодійного проекту 1+1 медіа Здійсни мрію.

Пікселі тисяч мрій будуть одночасно запущені у космос з двох точок та двома форматами — у світлі — під час KLF на Хрещатику, та звуком — кодується спеціальний сигнал з радіотелескопу Центру космічних досліджень та зв'язку Національного центру управління та випробувань космічних засобів Державного космічного агентства України, що знаходиться у Золочеві, Львівської області. Меценатами Променю стали Альфа-Банк Україна та громадська спілка Освіторія.

За попередні два роки KLF посів важливе місце на фестивальній карті України і став невід’ємною частиною культурного життя столиці. З кожним роком він збирає все більше глядачів — у 2018 фестиваль відвідало понад 220 тисяч киян та гостей столиці. У міжнародному конкурсі 3D відео маппінгу змагалися медіа-художники з дев’ятнадцяти країн, серед яких такі віддалені від України країни, як Бразилія, Індонезія, Китай, Колумбія, Таїланд, Чилі та Японія.

Цього року взяти участь у конкурсі 3D відео маппінгу висловили бажання учасники з 22 країн. На даний момент організатори фестивалю отримали 58 заявок.

Дивитися ролик Kyiv Lights Festival-2018:

Loading...

Дивитися ролик анонс про Kyiv Lights Festival 2019 та Промінь мрій 2019:

Loading...

Більше новин