Українців визнали найсексуальнішою нацією світу

І це зовсім не дивно!

Туристична компанія Big 7 Travel провела онлайн-опитування, аби визначити найсексуальнішу націю світу. У ньому взяли участь близько півтора мільйона осіб. Перше місце зайняли саме українці. Про це повідомляється на сайті компанії із посиланням на Укрінформ.

«В українців вражаюча зовнішність, тому вони з легкістю очолюють наш рейтинг 2019 року. Хто б з цим не погодився? Не дивно, що саме з цієї країни походить так багато моделей», – такимим словами було представлено нашу країну. 

«Учасникам опитування не надавалося додаткових пояснень слова «сексуальний», тому кожен розумів його, як вважав за потрібне. Щоправда, вони вказують: згідно з тлумачним словником англійської мови, «сексуальний» означає «загалом привабливий чи цікавий», – розповіли творці опитування. 

До першої десятки також увійшли Данія, Філіппіни, Бразилія, Австралія, Південна Африка, Італія, Вірменія, Британія та Канада. Росіяни зайняли 33-тє місце, німці та американці – 44-те і 45-те, а останнє місце у рейтингу серез 50-ти країн посіли ірландці.

Більше новин