У День Збройних Сил України Укрзалізниця запускає сервіс замовлення квитків для військовослужбовців

Військові зможуть бронювати квитки Укрзалізниці, навіть якщо вони розкуплені.

"Укрзалізниця" запускає сервіс замовлення квитків для військовослужбовців. Військові зможуть забронювати квитки онлайн. Про це повідомила пресслужба УЗ. 

У разі відсутності квитків у продажу забронювати його військовослужбовці можуть онлайн на порталі.

«Вітаю захисників та захисниць з Днем Збройних Сил України. Ми продовжуємо розробляти та втілювати нові цифрові послуги для зручності наших пасажирів. Відтепер військовослужбовці  можуть придбати проїзний документ, навіть якщо поїздка раптова, наприклад, на лікування, у відрядження або до рідних у довгоочікувану відпустку, а квитки вже розкупили. Віримо, що це дозволить спростити життя тим, кому ми зобовʼязані свободою та життям», — зауважив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

 Як військовому придбати квиток

►Залишити заявку на порталі не пізніше ніж за 6 годин до відправлення поїзда;

►Після цього на вказаний замовником е-mail прийде спеціальний код.

►Викупити квиток потрібно в касі не пізніше ніж за 1 годину до відправлення поїзда, предʼявивши військовий квиток або посвідчення офіцера.

Спецзамовлення квитків доступне на 17 поїздів, які найпопулярніші серед військовослужбовців. Зокрема, це маршрути до міст, наближених до зони ведення бойових дій та зворотно. 

Військовослужбовці можуть бронювати квитки як для себе, так і для побратимів, з якими разом збираються в дорогу. 

Нагадаємо, що раніше військовослужбовці бронювали квитки через військового коменданта. Це значно ускладнювало процес та фактично унеможливлювало поїздку день у день. Адже було необхідно спочатку здійснити особистий візит до військового коменданта, а потім на вокзал, щоб викупити квиток.

Безбар'єрна залізниця: на залізничному вокзалі столиці встановили ліфти для маломобільних людей. Дивіться у "Сніданку з 1+1", який виходить у будні з 06:30 до 09:30 в ефірі телеканалу 1+1 Україна та на YouTube:

Loading...

 

Більше новин