В останній серії реаліті-шоу "Багаті теж плачуть" буде вбивство

Два місяці країна стежила за життям українських мільйонерів у реаліті-шоу "Багаті теж плачуть". У понеділок, 22 жовтня, в ефір вийде остання серія документальної саги, у якій на глядача чекає немало сюрпризів.

Два місяці країна стежила за життям українських мільйонерів у реаліті-шоу "Багаті теж плачуть". У понеділок, 22 жовтня, в ефір вийде остання серія документальної саги, у якій на глядача чекає немало сюрпризів.

Співачка Камалія, дизайнер Ольга Громова і дружина футболіста Юлія Вороніна сходяться на думці про те, що їм, таким успішним і багатим, нема життя в Україні – у бідній країні багатіїв не люблять і не визнають. Камалія нарікає на те, що її талант на батьківщині не цінують через гроші чоловіка – вважають, що він купує дружині зірковий статус. Вона вирушає підкорювати світ і "відправляти на пенсію Леді Гагу". Разом із чоловіком, пакистанським мільярдером Захуром, вони сідають у власний літак і летять на виступ до Англії. Правда, замість Альберт-Холлу співачку чекає сцена гей-клубу у маленькому провінційному містечку Честер…

Андрій Воронін підписав контракт із новим клубом – німецькою "Фортуною". Незважаючи на клопоти чергового переїзду, Юля щаслива – саме вона підштовхнула Андрія погодитись на пропозицію далеко не найрейтинговішого клубу просто через те, що їй дуже хочеться знову жити у Дюссельдорфі. Пара облаштовується у новому розкішному будинку у багатому районі Німеччини, але і тут знаходиться причина для сварки.

Ольга Громова із Саймоном Джекменом по інтернету підбирають собі ділянку в Маямі - вони вже готують документи для виїзду на ПМП до Америки. Ольга вважає, що в Україні немає майбутнього ні для її дизайнерських амбіцій, ні для її дітей. Вона влаштовує прощальний модний показ в Україні та спалює на подіумі колекцію, яка обійшлася їй у 100 тисяч доларів.

Але найбільша драма - у житті Наталії Ветвицької, адже вона втратила кохану людину. Чоловік, з яким вона була у стосунках 9 років, убитий. Як вона переживе цю трагедію і чи знайде в собі сили продовжувати радіти життю далі?

Сльози, драма і непідробні емоції героїнь, чиї пригоди на екрані стали найрезонанснішою телеподією сезону, - все це дивіться в останній серії шоу, на 1+1 (понеділок, 22 жовтня, о 20:15).

Більше новин