В Україні офіційно заборонили релігійні організації, які пов'язані з росією

Верховна Рада заборонила діяльність релігійних організацій, які пов'язані з росією.

У четвер, 19 жовтня, Верховна Рада проголосувала за заборонену діяльності релігійних організацій, які пов'язані з країною-агресоркою. Це дозволить унеможливити роботу проросійської УПЦ МП.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 1 вересня Православна церква України переходить на новий календар: коли буде Різдво та інші свята в Україні

Відповідний проєкт закону №8371 зареєстрували ще 19 січня 2023 року. Він передбачає унеможливлення діяльності в Україні релігійних організацій, керівний центр яких знаходиться за межами України в державі, яка здійснює збройну агресію проти України. За законопроєкт у першому читанні проголосували понад 260 народних депутатів. Таким чином, фактично забороняється діяльність УПЦ МП.

Нагадаємо, раніше контррозвідувальні заходи СБУ на територіях монастирів та єпархій УПЦ знайшли проросійську літературу, документи, які підтверджують наявність російського громадянства у керівництва організації. Також виявили факти антиукраїнської діяльності серед служителів церкви, які виправдовували збройну агресію росії в Україні.

Більше новин