Ведуча "Маленьких гігантів" показала, що їй подарували на день народження

На своїй сторінці в соціальній мережі Катя Осадча поділилася знімками зворушливих подарунків, які презентували їй друзі та близькі.

Ведуча нового масштабного дитячого талант-шоу "Маленькі гіганти", прем'єра якого відбудеться на "1+1" уже 11 жовтня о 21:00, відсвяткувала свій 32-й день народження.

На своїй сторінці в соціальній мережі Катя Осадча поділилася знімками зворушливих подарунків, які презентували їй друзі та близькі.

"Дякую дуже за всі привітання та побажання! Я буду намагатися стати ще більш щасливою, коханою і здоровою, буду і далі працювати і вдосконалюватися", - написала телеведуча.

У якості одного з подарунків Катя отримала великі об'ємні букви свого імені, прикрашені повітряними кульками.

"Добре, що батьки 32 роки тому не назвали мене Настя, а то вирізати було б довше", - прокоментувала зірка.

Нагадаємо, побачити Катю Осадчу у проекті "Маленькі гіганти" можна на телеканалі "1+1" щонеділі, починаючи з 11 жовтня. Також у проекті візьмуть участь шість зіркових наставників: Ольга Фреймут, Ірма Вітовська, Володимир Горянський, Володимир Дантес, Надя Дорофєєва і Настя Каменських. А ось оцінюватимуть виступи команд маленьких талантів у проекті троє зіркових суддів, кожен з яких відповідає за свій жанр. Відомо, що одним з них стане ведучий телеканалу "1+1" Юрій Горбунов. Імена двох інших суддів поки тримаються в таємниці.

Прем'єра національного дитячого талант-шоу "Маленькі гіганти" відбудеться 11 жовтня о 21:00 на телеканалі "1+1".

Більше новин