Горбунов, Бориско та українські ілюстратори представлять благодійну акцію на UFW

Україна потребує миру, стабільності і руху вперед. Кожна подія, яка сьогодні відбувається в країні, всупереч обставинам, несе найважливішу ідею – ми всі робимо наступний крок.

Україна потребує миру, стабільності і руху вперед. Кожна подія, яка сьогодні відбувається в країні, всупереч обставинам, несе найважливішу ідею – ми всі робимо наступний крок.

Демонструючи бажання і вміння створювати нове,  стабільність і віру у власні сили, власний талант і професіоналізм, українські дизайнери створюють майбутнє для своїх брендів і галузі в цілому – презентують колекції осінь-зима 2015-2016 на подіумі UFW.

36-й Ukrainian Fashion Week обрав собі символічне гасло – Next Step. Представляючи нові колекції, пропагуючи нові проекти, інноваційні формати, відкриваючи нові імена у світі дизайну, підтримуючи рітейлерів, що продають українські бренди  – ми робимо наступний крок у житті країни і кожного з нас. Ми будуємо нову Україну.

62 дизайнери, 45 показів, 14 спеціальних проектів, 7 подій проекту Open Fashion, близько 20 000 запрошених гостей та понад 200 акредитованих ЗМІ – 8 днів, що ілюструють надпотужну силу української моди.

Втретє, 18 березня, на Ukrainian Fashion Week буде представлено соціальний проект Ukraine Inspired. Проект відбудеться за підтримки телеканалу "1+1" та його знову презентуватимуть Юлія Бориско та Юрій Горбунов. Цього разу до проекту запрошені українські ілюстратори, що є активними учасниками проектів UFW та переможцями Міжнародної бієнале fashion-ілюстрації IMAGO – дует BRATY, Ліліт Саркіcян, Марія Крутоголова, Анна Хоменко та Олена Лондон.

Мета проекту – створити роботи, художня цінність яких поєднана з потужною соціальною складовою. Ілюстратори інтегрують у свої роботи актуальні для суспільства цитати з творів українських письменників, створюючи спеціальні меседжі, образи-прокламації. На майданчику Ukrainian Fashion Week усі роботи будуть об'єднані у спільний арт-об'єкт, а також перенесені на колекцію футболок та інших предметів. Усі кошти від продажу представлених речей традиційно підуть на допомогу постраждалим українським воякам

Більше новин