"1+1 Україна" покаже український серіал "Перші дні", премʼєра якого відбулася на Netflix у 19 країнах Європи

На "1+1 Україна" покажуть серіал-антологію "Перші дні" про перші два місяці повномасштабного вторгнення.

19 лютого о 22:30 на “1+1 Україна” відбудеться телевізійна премʼєра серіалу-антології “Перші дні” виробництва FILM.UA Group. Це 6 художніх мініфільмів, натхненних реальними подіями, що сталися у перші два місяці повномасштабного вторгнення. Серіал став першим українським телепроєктом, диджитал-прем'єра якого на «Netflix» відбулася разом з Україною одночасно ще у 18 країнах Європи: у Польщі, Чехії, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, балтійських і балканських країнах.

Кожна серія — окрема історія. Ольга з дітьми вимушена жити в одному домі з двома чоловіками — нинішнім і колишнім; Максима війна застає на роботі, у зоопарку, звідки він не може виїхати; безхатько, що живе в машині, допомагає місцевій ТрО, а хлопчик Єгор заспокоюється тим, що у своїй уяві збиває ракети, як злих пташок; німець Клаус приїжджає до Києва, щоб забрати дівчину, але опиняється серед волонтерів і долучається до їхньої праці, а легенда української естради, прототипом якої став Андрій Данилко, проводить стрими зі своєї столичної квартири — і стає натхненням для мільйонів. 

У серіалі знялась ціла плеяда популярних українських акторів: Андрій Ісаєнко, Тарас Цимбалюк, Катерина Варченко, Лілія Цвелікова, Вячеслав Довженко, Антоніна Хижняк, Віктор Жданов, Оксана Жданова, Олександр Рудинський, Роман Луцький, Ярослав Безкоровайний, Марія Стопник.

Шоураннерка проєкту - Анастасія Лодкіна — сценаристка успішних фільмів "Коза ностра. Мама їде" та "Найкращі вихідні". Над шістьма історіями серіалу "Перші дні" працювали шестеро режисерів і режисерок: Олексій Єсаков і Тала Пристаєцька, Артем Литвиненко, Валентин Шпаков, Павло Остріков, Катя Царик.

Не пропустіть телевізійну премʼєру серіалу “Перші дні” 19 лютого о 22:30 на “1+1 Україна”.

Більше новин