У «Право на владу» обговорять відведення військ на Донбасі

Ведучі ток-шоу Наталія Мосейчук і Сергій Іванов обговорять процес відведення військ.

Сьогодні о 23:00 в ефірі суспільно-політичного ток-шоу «Право на владу» гості та експерти обговорять процес відведення військ та долю населення, яке опиниться на нейтральній території. Тема випуску – «Сіра зона».

Нагадаємо, наприкінці вересня Тристороння контрактна група по врегулюванню ситуації на Донбасі підписала рамкове рішення про відведення військ і озброєння в трьох зонах на лінії розмежування - в Станиці Луганській, Золотому і Петровському.

У цих містах виникне так звана «сіра зона», яка не буде підконтрольна жодній зі сторін, що потягне за собою безліч соціальних та структурних проблем для місцевого населення.

Тож, що чекає на місцевих жителів, чи планується державна допомога та до яких наслідків це може призвести  – проаналізують гості та експерти програми «Право на владу».

Крім того, учасники ток-шоу обговорять рішення ПАРЄ про виведення російських військ з Донбасу - чи насправді воно буде виконуватись, і що саме потрібно зробити, аби врешті зрушити ситуацію з мертвої точки.

Ще одним важливим питанням для обговорення стануть нещодавні висловлення європейських високопосадовців щодо виконання мінських угод про проведення виборів на Донбасі – що насправді означають ці заяви, та чим загрожує така позиція для України.

Про це та інше в студії програми «Право на владу» говоритимуть: Георгій Тука, заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Антон Геращенко, народний депутат, «Народний фронт», Ігор Луценко, народний депутат від партії «Батьківщіна», та експерти: Богдан Яременко, голова правління фонду «Майдан закордонних справ» і відомий військовий журналіст Юрій Бутусов.

На прямому включенні до обговорення долучяться: Юрій Золкін голова райдержайдміністрації Станиці Луганської, Павло Жебрівський голова Донецької обласної ВЦА та Олена Сотник народний депутат від, “Об’єднання “Самопоміч” (з ПАРЄ)

Нагадаємо, що ведучими ток-шоу «Право на владу» стали Наталія Мосейчук добре відома телеглядачам, як незмінна ведуча ТСН та журналіст і блогер Сергій Іванов.

«Право на владу» виходить в прямому ефірі телеканалу 1+1 щочетверга о 23:00.

Глядачі в студії - це соціологічна вибірка з усієї України. Разом з експертами вони можуть реагувати на обговорення в студії, голосуючи і відповідаючи на запитання, поставленні на початку програми.

Свої запитання телеглядачі можуть ставити на сайті проекту.

Більше новин