Де та коли дивитися інтерв’ю з Генералом Валерієм Залужним у спецпроєкті Дмитра Комарова «Рік. За кадром»

Не пропустіть!

Вже завтра, у п’ятницю о 21:30 глядачі телеканалу 1+1 Україна побачать третю частину спецпроєкту Дмитра Комарова «Рік. За кадром», у якій ведучий поспілкується з Головнокомандуючим ЗСУ Валерієм Залужним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У спецпроєкті Дмитра Комарова «Рік. За кадром» Олексій Резніков відкриє подробиці візиту до білорусі на перемовини з рф

На розмову із «Залізним генералом» Дмитро Комаров чекав цілий рік - і нарешті йому випала така можливість. 


 
В інтерв’ю Валерій Залужний поділиться деякими військовими таємницями, які зараз вже можна озвучувати. Він розповість, як Збройним силам вдавалось переміщувати техніку непомітно для всієї країни, та які дії та рішення допомогли Україні вистояти в перші найскладніші тижні повномасштабного вторгнення.

«Був проведений величезний комплекс навчать. І не один. Який дозволив повністю змінити конфігурацію протиповітряної оборони. Внаслідок чого зберегти цей потенціал, який зберігається до сих пір. Був проведений величезний комплекс заходів», - розповів Валерій Залужний.

Пригадуючи, як розпочався для нього ранок 24 лютого 2022 року, Генерал Залужний поділився з Дмитром Комаровим цікавими подробицями про найбільш неочікуваний для нього дзвінок:

«Буквально я в 5 годині ранку отримав телефонний дзвінок від людини, яка мені була не дуже приємна. Дзвінок був із-за кордону. І ця людина просила в мене вибачення», - прокоментував Головнокомандуючий ЗСУ.

Також Генерал Залужний відповів і на більш особисті питання Дмитра Комарова. Головнокомандуючий поділився, як він переживає втрати, як часто бачиться з рідними та як родина реагує на ризики війни.

Не пропустіть відеоінтерв'ю із Валерієм Залужним цієї п’ятниці, 12 травня, о 21.30 на 1+1 Україна у спецпроєкті Дмитра Комарова «Рік. За кадром».

Loading...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як жити з таким "сусідом" далі: Президент озвучив три важливі кроки

Нагадаємо, для того, аби 1+1 Україна був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому 1+1 Україна через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інстрікцію, як це зробити.

Більше новин