Анна Кошмал показала перші кадри серіалу «Село на мільйон-2»

Боротьба за омріяний спадок дідуся Кибця триває

20 листопада о 21:00 на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра другого сезону комедійного серіалу «Село на мільйон». Виконавиця ролі львів’янки Каті, відома українська акторка Анна Кошмал, на своїй сторінці у соціальній мережі показала перші кадри стрічки, які глядачі зможуть побачити лише цього понеділка.

На відео Катя Кібець веде відеорепортаж із Куляб, розповідаючи про зміни, які відбулися у селі після закінчення першого сезону. Так, за словами Каті, Сніжана більше не залицяється до її нареченого Діми, а головний конкурент її майбутнього свекра Гарбуз, не залишає можливостей поборотися за місце сільського голови. Зміни торкнулися так само міліціонера Петра, який після переатестації став - поліцейським.

«Вам теж цікаво, як змінилося життя Куляб після першого сезону? Дивіться 20 листопада о 21:00 на «1+1» прем'єру серіалу», - підписала відео акторка.

Нагадаємо, у другому сезоні серіалу «Село на мільйон» вирішиться доля заповітного спадку Юхима Кибця. Глядачі дізнаються, хто з кузенів пройде всі випробування сільським життям та стане мільйонером, чи відбудеться весілля Каті та Діми, які випробування чекають на закоханих, та що оберуть улюблені герої – гроші чи кохання.

 

Більше новин