Володимир Зеленський зробив офіційну заяву, на яку довго чекали українці

Шоумен висловився щодо президентських виборів.

Актора Володимира Зеленського, який виконує роль народного президента Василя Голобородька у серіалі "Слуга народу. Від любові до імпічменту", часто запитують, чи бажає він стати лідером України. Нарешті він зробив зробив гучну, офіційну заяву, розмістивши відеозвернення на своїх сторінках у соцмережах. До того ж інтригуюче підписав відео — "Я йду..."

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві відбувся мітинг на підтримку президента Василя Голобородька

Цього тижня чимало представників нашої політичної еліти зробили гучні заяви, що йдуть у президенти. І так класно в Україні ще не було, як буде з ними. Зараз 7:15 і я, Володимир Зеленський, перебуваючи при розумі та у 39-річному віці, хочу також зробити гучну заяву. Я йду до літака. Серйозно. Десять хвилин до посадки. Звісно, за 10 хвилин я, можливо, передумаю, але навряд, — сказав актор.

 

 

Прихильники Зеленського зазначають у коментарях, що їм припала до смаку така кумедна заява від улюбленого актора, дехто чекає побачити його у президентському кріслі. А одна з шанувальниць актора зізналася, що одного разу їй навіть наснилося, як Володимир став президентом України. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Володимир Зеленський розповів, як без одягу знімався у центрі столиці

Нагадаємо, прем’єра серіалу "Слуга народу. Від любові до імпічменту" відбудеться 23 жовтня на 1+1. На вас чекає кілька сюжетних ліній про кохання, актуальна тема безвізу та знайомство із сім’єю президента. 

Більше новин