Мама чотирьох дітей Валентина Хамайко розповіла про свою нездійснену мрію

Ведуча ранкового шоу Сніданок. Вихідний відповіла на запитання шанувальників під час онлайн-конференції.

27 грудня відома українська телеведуча Сніданок. Вихідний на 1+1 Валентина Хамайко відвідала редакцію КП в Україні  та взяла участь в онлайн-конференції.

Мамі чотирьох дітей – 9-річної Соломії, 7-річного Михайла, 5-річної Мирослави та маленького Андрійка, який народився 5 грудня 2018 – шанувальниці поставили багато цікавих запитань. Одне з них: чому Валентина не звертається до послуг нянь, а виховує чотирьох дітей сама, і це при тому, що вона працює і навіть вийшла у ефір Сніданку. Вихідний вже через 3 дні після пологів. 

Телеведуча відповіла, що в неї був досвід з нянями, але вона вирішила, що діти повинні більше часу проводити з батьками.

У мене був досвід з нянями, і достатньо позитивний, але він не сподобався мені внутрішньо, як мамі, тому що я втрачала міцний контакт з дітьми.

Коли є няня, з’являється багато спокус. Наприклад, «Нехай няня вкладе дитину, а ми кудись підемо з чоловіком». Я зрозуміла, що я не спілкуюся з дітьми, а більше виконую побутову роботу, а діти більше часу проводять з нянею», – розповіла Валентина Хамайко.

Багато людей цікавляться, як телеведуча знаходить час на себе, як вона відпочиває, адже з малими дітьми, яким потрібна постійна увага, це не так просто. Тим паче, коли Валентина не сидить у декретній відпустці та не має няньок.

Мама, у якої багато дітей, вміє отримувати насолоду від кожної можливості.

Наприклад, нещодавно ми з моїми колегами по Сніданку з 1+1 записували новорічний ефір. Весь час, коли я була на знімальному майданчику, чоловік сидів поруч і нянчив малого Андрійка. Цей день був дуже складний. Коли ми ввечері поверталися з чоловіком додому, в якийсь момент подивились один на одного і сказали: «А поїхали у кав’ярню та разом поп’ємо чаю». Ми миттєво прийняли рішення і виділили собі 40 хвилин часу, щоб в затишку, комфорті, романтично вдвох попити чаю», – поділилась телеведуча Валентина Хамайко.

На онлайн-конференції Хамайко зізналась, що однією з дитячих мрій, яку вона ще не здійснила, є бажання навчитися гончарству.

«Я багато вчилась на різних курсах, але досі не опанувала мистецтво гончарства. Просто я дуже люблю глину – це одна з дитячих мрій і вона нереалізована. Я була б рада закінчити курси по гончарству і зрозуміти, що це за процес», – розповіла зірка.

Дізнайтеся більше про дитячі мрії Валентини Хамайко з відео: 

Loading...

Зазначимо, напередодні Валентина Хамайко взяла участь у челенджі арт-проекту #МояДитячаМрія проекту Здійсни мрію та намалювала ще одну свою нездійснену дитячу мрію. Телеведуча зізналась, що раніше хотіла займатися гімнастикою.

Вже цієї неділі, 30 грудня, в ефір вийде новорічний випуск Сніданок з 1+1, в якому експерт програми Женя Клопотенко поділиться оригінальними новорічними стравами. А ведучі розкажуть, як святкувати Новий рік так, щоб всім було смішно та весело. 

Більше новин