Гороскоп на 4 серпня 2016 для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 4 серпня 2016 розповість, що для вас сьогодні підготували зірки.

Астрологи програми Сніданок з 1+1 підготували гороскоп на 4 серпня 2016. Читайте та дізнавайтеся, як правильно розпочати новий тиждень.

Читайте також гороскоп на серпень 2016, який відкриє таємниці наступного місяця всім представникам зодіаку.

ОВЕН

Вам здається, що люди занадто бурхливо реагують на певні ситуації, але пам'ятайте, що надмірна реакція однієї людини - це обгрунтована реакція іншого. Настав час жити і дати жити іншим, тому перестаньте турбуватися, що оточуючі не вписуються в ту картину, яку ви створили у себе в голові.

ТЕЛЕЦЬ

Якщо у вас проблеми з грошима, прийшла пора почати шукати способи вийти з цієї ситуації. Скорочувати свої витрати не завжди болісно, особливо якщо це стосується якихось дрібниць. Наприклад, ви можете почати брати обід з дому. Або спробуйте самі помити машину - залучіть дітей, якщо вони у вас є, так як це заняття відмінно зближує. Використовуйте свій творчий потенціал!

БЛИЗНЮКИ

Розберіться сьогодні зі своїми емоціями. Коли ви прибираєте у захаращеній шафі, з'являється почуття виконаного обов'язку, так уявіть, які позитивні емоції ви відчуєте, коли позбавите своє серце і розум від жалю, заздрості і злості. Цей негатив лише шкодить вам.

РАК

Плітки, які ви почуєте сьогодні будуть занадто перебільшені, тому не дивуйтеся, якщо ви сьогодні з'ясуєте щось шокуюче, в чому нібито берете участь. Вам варто припинити ці розмови, адже невинний жарт може перетворитися на справжні брехливі авантюри.

ЛЕВ

Якщо ви хочете вразити когось, зверніть увагу цієї людини на ваші досягнення. Як тільки ви почнете приховувати те, чим пишаєтеся, у оточуючих відразу з’явиться привід ігнорувати вас. Тож не варто соромитися.

ДІВА

Ваші мрії та бажання нарешті втіляться в життя, тому дайте свободу сьогодні своїй уяві. Тому відкрийте сьогодні для себе новий маршрут. Уявляйте, чого б ви могли досягти в житті. Візуалізація - це перший крок до досягнення бажаного.

ТЕРЕЗИ

Будьте виваженими, приймаючи рішення стосовно здоров'я або фінансів. Вам може пощастити в лотереї. Поговоріть з друзями і дізнайтеся, чого вони від вас хочуть. Це найкращий спосіб переконатися в тому, що ви працюєте над стосунками. Думайте серцем і будьте чесні в тому, що відчуваєте.

СКОРПІОН

Вам це, скоріше за все, не сподобається, однак ваш інакодумець навчить сьогодні багатьом речам. Будьте терплячими до його порад та зауважень, дайте час цій людині. Це допоможе вам налагодити відвертий діалог.

СТРІЛЕЦЬ

Зараз вам варто побути наодинці, ви можете з’ясувати цікаві речі про себе. Раніше вас постійно щось відволікало, однак саме зараз настав момент усвідомлення себе справжніх.

КОЗЕРІГ

Спілкування з незнайомцями принесе сьогодні неочікуване задоволення. Ви будете випромінювати впевненість і якусь магічну енергію. Тому не дивуйтеся, якщо хтось буде дивитися на вас трохи довше звичного - він просто в захваті від вас! Для самотніх Козерогів день може стати доленосним. Представники цього знаку зодіаку, що мають пару, будуть приємно здивовані увагою партнера.

ВОДОЛІЙ

Негативні коментарі стосовно вашої діяльності стримували прогрес і переконували оточуючих у ваших несерйозних намірах. Усі звинувачення абсолютно безпідставні. Зверніть увагу, з ким ви спілкуєтеся. Саме людина з близького оточення може допоможе вам знайти правильний шлях.

РИБИ

Сьогодні вас очікує надзвичайний день. Якщо вам останнім часом здавалося, ніби зорі забули про ваше особисте життя, сьогодні ви переконаєтеся, що це не так. Романтична вечеря, щире зізнання чи зворушливий фільм разом - сьогодні повітря пахне коханням.

Більше новин