«Я збагнув, що зробив дурницю!»: співак Віталій Козловський прокоментував свій скандальний виступ у Москві у День Перемоги

Співак шкодує про своє рішення...

Віталію, доки ми з тобою не бачилися, ти встиг наробити галасу. Поки в Україні відзначали День пам’яті, ти виступав у Росії до Дня Перемоги. Ти не вагаючись поїхав до Росії чи такий гонорар був великий? Як тобі спало на думку ось так взяти і полетіти виступати  до Москви?

- Я полетів не у День пам’яті, я полетів в День Перемоги, тому що цей день є великим святом у моїй родині. Я зовсім не думав, що це буде таким страшним гріхом, і тільки потім, коли повернувся до своєї країни, зрозумів, що зробив. Я все ж таки український співак, і навіть у Москві, коли я виходив на сцену, мене оголосили як заслуженого артиста України. І там могли полетіти камені в мою сторону, але камені полетіли тут. Я визнаю свою провину в тому, що в теперішній час це було не мудре рішення їхати саме туди.

Зараз вже чотири роки, як Україна переживає російську агресію. Знаючи, що Росія анексувала Крим, Росія воює на Донбасі, ти приймаєш це рішення.

- Хорошая мысля приходит опосля! Я тільки потім збагнув, що зробив дурницю.

Взагалі шлях непростий: треба через Мінськ летіти, і взагалі не усіх хлопців з українським паспортом до Росії пускають. І тут тебе запрошують з концертом до Росії. Ну хоча б одна думка закралася з цього приводу у сучасного хлопця? Можливо, ти хотів будувати кар’єру в Росії, тому й туди поїхав?

- Ні в якому разі. Я п'ятнадцять років працюю на цій землі, і дуже вдячний своїм шанувальникам за те, що вони в мене є, і я їм потрібен. Це було необдумане рішення.

Ти продовжуєш інтригувати своїх прихильників приватним життям. Нещодавно написав, що «підвис» на коханні. Що ти мав на увазі? Хто вона чи він?

- Мене особисто надихає кохання, і це не означає, що зараз це кохання в мене є. Я з відкритим серцем сподіваюся, що воно скоро буде. Хочу, щоб воно вилилося вже у родину, дітей. Я вже не буду робити такі дурниці, які робив раніше.

Більше новин