«Це єдине, чого я боюся!»: головний актор «Реальної містики» Андрій Дебрін розповів, які має забобони

«Єдиний забобон - словосполучення, яке не можна вимовляти»

Андрію, якщо б на премії «Золота дзиґа» давали б премію за найтриваліший телевізійний фільм, то, напевно, ця нагорода була б у «Реальної містики». Вона вже стільки років на екрані – і ви незмінний головний герой. Ви особисто полюбляєте фільми жахів, містику?

- Я взагалі людина, яка засинала під фільм «Кошмар на вулиці В'язів». Якраз у юності я зустрічався з дівчиною, яка любила фільми жахів, тож у мене було три частини цього фільму. Коли ми починали дивитися цей фільм, то вона ховалася за мене, а я просто засинав під стрічку.

Взагалі актори – забобонні люди. Ви теж такий?

- У нас на знімальному майданчику є єдиний забобон - словосполучення, яке не можна вимовляти, - «давайте швидше!».  Як тільки хтось вживає його, то це вже зрозуміло, що ми затримаємося ще як мінімум на дві-три години. Це єдине, чого я боюсь на знімальному майданчику, - ось цього словосполучення!

Ви – багатодітний батько, у вас троє синів різного віку. Які ви фільми дивитеся разом з ними?

- У цьому випадку перемагає все ж таки наймолодший син, тому що завдяки йому я – професіонал у тому, що стосується дитячих мультфільмів! Середній син полюбляє стрічки з супергероями! Старший, більш витриманий та романтичний, займається музикою, він – саксофоніст. Я був здивований, коли він самостійно пішов до кінотеатру на «Ла-Ла-Ленд».

Якщо ваш середній син захоплюється супергероями, то, напевно, він питає вас: «Тато, чи ти колись зіграєш супергероя?». Тим паче, зовнішність у вас підходить…

- У нас тато супергерой і так, тому що будь-яку проблему, яка виникає вдома, вирішує тато! Це може бути будь-що: електрика, сантехніка або навіть кулінарія, бо мама може чимось бути зайнята.

Більше новин