Даша Астаф’єва готується до постільної сцени з Поляковою: «У неї найдовші ноги, і я уявляю, що ми будемо витворяти!»

Співачка розказала, як саме готується до цієї події

Дашо, сьогодні на конкурсі «Міс Україна Всесвіт» тебе визнано найкрасивішою співачкою, вручили стрічку. Ти брала коли-небудь участь у конкурсах краси?

- В дитинстві брала участь у конкурсі «Міс Наддніпрянська краса», коли я вперше приїхала до Дніпра. Мене мама привезла. Було дуже лячно, тому що у нашому то місті світлофорів раз, два і все, а тут Дніпро - велике місто, траси, дороги, пішоходи. Сільські жители до такого не привчені. Це було дуже тривожно та зворушливо, але я впоралася. Я перемогла.

Скільки тобі тоді було років?

- Мені було 16 років, тоді у мене була перша фотосесія у житті. Саме тоді я зрозуміла, що закохана у цю професію. Це був початок моєї пристрасті до фотографії.

Стрічка і корона з того конкурсу залишилися?

- Можливо, десь в Орджонікідзе.

Зовсім нещодавно ти відсвяткувала день народження – 33 роки. Як відсвяткувала?

-  Коханий відвіз мене до моря, і ми романтично відсвяткували цей день разом із рідними людьми.

Що коханий подарував?

- Артем подарував мою мрію - роботу мого викладача живопису. Це картина.  Викладач малював мене для виставки у Франції. І Артем якось примудрився вмовити його, і це стало моїм подарунком.  Наразі наш будинок прикрашає трьохметрова чудова картина. Я вважаю, що це шедевр.

Як воно весь час дивитися на себе збоку?

- Чесно кажучи, в мене не одна картина. В мене дуже багато портретів. Ми коли з Артемом сваримося, то я знімаю картини зі стін, і говорю: «Все, я йду. Мені нічого від тебе не потрібно!».

Зовсім скоро почнуться зйомки другої частини стрічки «Свінгери», де в тебе з Олею Поляковою буде пікантна сцена. Ти до цього готова?

-  Я готуюсь у спортзалі, а Оля готується з викладачем з акторської майстерності. Звісно,  мене це радує, тому що Оля Полякова - людина з величезним почуттям гумору  і найдовшими ногами. Я вже уявляю, що ми будемо витворяти.

 

Більше новин