Сергій Притула заспівав першу пісню Насті Каменських (відео)

Телеведучий розказав, як агітував Настю покинути Потапа та піти у сольне плавання

Сергію, тебе зрідка можна помітити на світських заходах. Ти ведеш програму, займаєшся власним шоу і на вечірки взагалі не ходиш. Що тебе привело сюди – міцна дружба із Настею?

- Завдяки роботі на радіо я був знайомий з піснями Насті ще до того, як вона почала співпрацювати з Потапом.  Я пам’ятаю, як крутив на радіо її пісню «Цунамі». "Цунами, нас накрывает волнами..." Пам’ятаю, як я у 2006-2007 роках я захоплювався її вокалом, і казав Насті: «Йди від того лисого і займайся сольною кар’єрою!». Вона казала: «Ну куди я? В нас такий гарний дует «Потап і Настя». І от пройшло десять років, і дівчинка пішла у сольну кар’єру, а я десять років тому казав їй про це.

Зовсім нещодавно у твого старшого сина був ювілей – десять років. Яке ти свято влаштував сину? Можливо, хтось співав у нього на святі?

- Ми якраз обходимося без цих «мажорних» атрибутів дитячого свята. Після школи ми зібрали однокласників і поїхали у торгово-розважальний центр, купили попкорн з напоями, і діти пішли у кіно. А вдома у нас була святкова вечеря, на якій ми вручили Дмитрові святковий подарунок.

Який?

- Годинник. Власне, подарунок був зроблений з огляду на те, щоб він цінував власний час і поважав час інших людей. В нього трішки є проблеми з пунктуальністю, тож ми намагаємося це виправляти.

Час від часу у більшості українських телеведучих виникає думка заспівати. Піти з телебачення у шоу-бізнес, там і платять більше.

- Я люблю співати, але я це роблю, коли мене ніхто не бачить. Коли ми разом з «вар’ятами» святкуємо корпоративне свято, то завжди запрошуємо музиків.

Що співають «Варяти», коли їх ніхто не бачить?

- В основному – українські народні. Якщо серед тих пісень закрадеться одна пісня Вакарчука, одна пісня Скрябіна, одна пісня Хливнюка – значить їм пощастило.

Більше новин