Телеведучий Володимир Остапчук розповів про реакцію шоу-бізнесу на його жорстку пародію: «Дзвонив Монатик, дзвонила Тіна Кароль...»

Чи оцінили представники шоу-бізнесу старання телеведучого?

Володимире, ти ведеш безліч весіль, напевно, на них трапляються казуси із сукнями наречених…

- І наступали на ці шлейфи, і було, що вони рвалися… Курйози трапляються, але головне – як ти до цього ставишся! Деякі люди запрограмували собі, що щось буде тільки так і ніяк інакше! А якщо так не буде, то я дуже розчаруюся! Це життя! Була ситуація на дні народженні сина нашого колишнього прокурора пана Пшонки. Я вів це свято у 2012 році. Там був виступ степістів, які були у ковбойських костюмах і з пістолетами, з яких у кінці повинні були вистрілити. Сидить вся ця «братва», перед ними виступає степіст і стріляє. І тут починається найстрашніше: один охоронець «скидає» цього іменинника, а інший – того, хто стріляв з пістолета, тому що для них це замах на вбивство. І той хлопець, який виступав одразу посивів, був – чорнявий, а до кінця вечора став білявий! Я такого ще ніколи не бачив!

Не так давно вийшла пародія на пісню «Попа как у Ким» Насті Каменських у твоєму виконані, де згадуються усі представники українського шоу-бізнесу. Чи не було ображених?

- Я хочу подякувати всьому українському шоу-бізнесу, бо у нас у всіх гарне почуття гумору. Мені писав і Діма Монатик, і Тіна Кароль писала, що все класно! Якщо ти ображений – це не значить, що ти правий! Я можу захистити кожний жарт у цій пародії! Я навіть радився з юристами, бо це така хитка історія!

Як ти думаєш, чи не ображений Віктор Бронюк за «пузік»?

- Вітя, просто «пузік как у ТІК» - найкраще лягає на «попа как у Ким». Був би у нас хтось з такою короткою назвою, то я б не брав Вітю Бронюка!

Більше новин