Спецкор ТСН.Тиждень став лауреатом конкурсу «Честь професії 2016»

В команді ТСН Олексій Бобровников працює з 2013 року

Вчора, 22 квітня, в Києві відбулася церемонія нагородження переможців VII конкурсу професійної журналістики «Честь професії».

Олексій Бобровников здобув перемогу в категорії «Краще подання складної теми» за цикл сюжетів про «сіру зону» на Донбасі та загибель лідера однієї з мобільних груп по боротьбі з контрабандою у зоні АТО Андрія Галущенка.

Разом з Олексієм за звання автора найкращого журналістського матеріалу в номінації боролись ще 160 претендентів – це найбільша кількість робіт, подана в одній категорії. Загалом у конкурсі, що складався з восьми номінацій, взяли участь 912 робіт.

Цикл сюжетів триває, так само, як і продовжуються трагедії, що відбуваються у «сірій зоні». Тому це не перемога, а спроба не дати забути трагедію, спробувавши перетворити її на перемогу, - прокоментував Олексій Бобровников.

Олексій Бобровников – журналіст, сценарист документальних стрічок, а також автор  новел і оповідань. Має значний досвід роботи в друкованих ЗМІ, новинних агенціях та на телебаченні. В команді ТСН працює з 2013 року.

Більше новин