У квітні деякі категорії громадян мають добровільно, не чекаючи на повістку зʼявитись до військомату. Тим часом оборонний комітет завершив роботу над законопроєктом про мобілізацію та які зміни внесли у правила призову? Про це розповіли у ефірі ТСН.
Оборонний комітет завершив роботу над правками в законопроекті про мобілізацію. Всього правок вийшло більше 4 тисяч. Сам законопроєкт ухвалять у другому читанні, а поки діє положення щодо військового обліку, яке затверджене порядком проведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів законами про мобілізаційну підготовку та військовий обов’язок. Відповідно, є кілька категорій громадян, які мають прийти до ТЦК у квітні, не чекаючи на повістку. Отже, до військомату мають зʼявитися військовозобов’язані, призовники чи резервісти щоб отримати дозвіл на зміну місця проживання у разі переїзду до іншого регіону і також зʼявитися в ТЦК за новим місцем проживання для того, щоб наново стати на військовий облік. Також до військкоматів мають зʼявитися ті, кому треба отримати документ, що підтверджує право на відстрочку від призову на строкову військову службу.
Новий законопроєкт не міститиме накази на обовʼязкове створення електронного кабінету. Поновити особисті дані можна буде або в кабінеті добровільно або прийти до ТЦК. Так само, відмінили статті про електронні повістки. А оповіщувати людей будуть не старости територіальної громади, а районні держадміністрації. Мобілізаційний вік досі залишається сумнівним питанням. Наразі відомо, що його знизять до 25 років.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що необхідно знати про балістичні ракети, якими обстрілює росія
На даний момент, бронювання та привʼязкою до зарплат проводитись не буде, а залишиться тільки для тих, хто працює на критично важливих підприємствах; а також працівників нац поліції, ДСНС, служби судової охорони та інших.
Відомо, що цю можливість залишать для:
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Метро не для військових: що не так із пільговим проїздом
Loading...