Алла Мазур
Алла Мазур
Ведущая ТСН. Тиждень на 1+1

Алла Мазур

Наталья Мосейчук
Наталья Мосейчук
Ведущая ТСН на 1+1

Наталья Мосейчук

Лидия Таран
Лидия Таран
Ведущая ТСН на 1+1

Лидия Таран 

Соломия Витвицкая
Соломия Витвицкая
Ведуча

Соломия Витвицкая 

Маричка Падалко
Маричка Падалко
Ведущая ТСН. Ранок и ТСН. День

Маричка Падалко

Юлия Бориско
Юлия Бориско
Ведуча ТСН. Ніч на 1+1

Юлия Бориско

Егор Гордеев
Егор Гордеев
Ведучий Сніданок з 1+1

Єгор Гордєєв – ведучий Cніданок з 1+1. Закінчив філософський факультет Київського національного університету імені Т. Шевченка, а також вивчав режисуру телебачення в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого. На 1+1 працює з серпня 2013 року. Брав участь в Ukrainian Fashion Week як модель. Захоплюється тривалими мандрівками автостопом. Його пес Джум став першим собакою-оператором, який провів он-лайн-трансляцію з-за лаштунків Сніданку з 1+1.

Катя Осадча
Катя Осадча
Ведущая программы Світське життя и Голос країни 6 на 1+1

Катя Осадча

Юрий Горбунов
Юрий Горбунов
Ведучий Танців з зірками

Юрій Горбунов — п'ятиразовий володар премії «Телетріумф», талановитий актор і володар звання «Заслужений артист України». На телеканалі 1+1 працює вже майже 10 років. Майстерно проводив найкращі шоу телеканалу, в тому числі «Я люблю Україну» «Битва хорів», «Голос країни», «Голос. Діти» і, звичайно, «Танці з зірками». 
«Для мене «Танці з зірками» — це особливий проект. Він має для мене велике значення, тому що 10 років тому це стало великою подією в телевізійному світі, і я був до неї причетний. Я страшенно люблю прямі ефіри. Впевнений, усі глядачі – і в залі, і біля екранів - отримають надзвичайне задоволення від цього проекту».

Дмитрий Комаров
Дмитрий Комаров
Ведущий Світ навиворіт на 1+1

Дмитрий Комаров

Руслан Сеничкин
Руслан Сеничкин
Ведущий Сніданок з 1+1 и Найкращий ресторан з Русланом Сенічкіним

Руслан Сеничкин 

Людмила Барбір
Людмила Барбір
Ведущая Сніданок з 1+1 на 1+1

Людмила Барбір

Александр Попов
Александр Попов
Ведущий Сніданок. Вихідний

Александр Попов

Валентина Хамайко
Валентина Хамайко
Ведущая Cніданок.Вихідний

Валентина Хамайко

Александр Дубинский
Александр Дубинский
Ведущий программыГроші

Александр Дубинский

Алексей Душка
Алексей Душка
Ведущий Життя без обману

Алексей Душка 

Светлана Усенко
Светлана Усенко
Автор документальних фільмів Таємниці Генія Шевченка, Секрети Бандери і Розщеплені на атоми

Світлана Усенко працює на телеканалі 1+1 з 2003 року. Спочатку вона була журналістом ТСН. Згодом стала автором низки резонансних журналістських серіалів, за які була відзначена нагородою «Телетріумф».

Разом із чоловіком та особистим оператором Віталієм Панасюком придумала проект «Секс-місія». Першим і обов'язовим читачем сценаріїв всіх програм є син Світлани та Віталія – ліцеїст-«богунівець».

У 2014 р. в ефір каналу 1+1 вийшов авторський документальний фільм «Таємниці Генія Шевченка», присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка, та резонансна документальна стрічка «Секрети Бандери».

У 2016 на каналі 1+1 вийшов фільм Світлани Усенко «Розщеплені на атоми», присвячений 30-річчю з дня аварії на Чорнобильській АЕС.

Андре Тан
Андре Тан
Експерт програми Поверніть мені красу

Андре Тан  - успішний український дизайнер і творець стилю Smart Couturе. 

"За свої 30 років я змінив імідж понад 10 тисяч жінок, і зараз я можу реалізувати цей досвід у проекті "Поверніть мені красу". Для героїнь цей проект - останній шанс почати нове життя. Вони прийшли в шоу не для того, щоб підправити собі носик або збільшити груди. Саме життя змусило героїнь звернутися по допомогу до професіоналів, які допоможуть їм повністю змінитися й зроблять так, щоб жінки полюбили себе і своє відображення в дзеркалі. Цей проект - виклик як для учасниць, так і для мене", - каже стиліст і дизайнер Андре Тан.

Олена Любченко
Олена Любченко
Ведуча Одруження наосліп і психолог Поверніть мені красу

Паралельно зі зйомками в проекті "1+1" Олена Любченко надає допомогу тим, хто через події в Україні не може впоратися зі стресом і фобіями. Сертифікацію та практику проходила в Англії, Франції, Німеччині та США. 


Керівник компанії психологічного консалтингу "Training-Land". Експерт у сфері комунікації, психології впливу, емоційної компетенції, якості життя.

Консультант та експерт ТБ проектів, міжнародний бізнес-тренер. Більше 15 років займається психотерапією, психологічним консультуванням і розробкою іміджу, індивідуальним коучингом і супроводом команд в досягненні складних цілей.

 
На її рахунку безліч проведених і проведених психологічних консультацій, тренінгів, бізнес-тренінгів, унікальні авторські програми, іміджеві проекти.

Ростислав Валіхновський
Ростислав Валіхновський
Пластичний хірург Поверніть мені красу

Найвідоміший реконструктивний та пластичний хірург не тільки на території України, а й Європи, що спеціалізується на надскладних клінічних випадках.

Може «зібрати» обличчя людини заново після важкої аварії. Особистий лікар Президента України у 2004-2010 роках.

За 20 років хірургічної практики на рахунку Лікаря Валіхновського понад 8000 оперативних втручань та більше 140000 пацієнтів з 27 країн світу.

Проходив стажування за спеціальністю «Інтенсивна терапія» в Ottawa Civic Hospital (Канада), а також за спеціальністю «Пластична та реконструктивна хірургія» в HFI Clinic (Toронто, Канада).

Заслужений лікар України та володар премії «Людина року», Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних естетичних хірургів (ВАПРЕХ).

Дмитро Слоссер
Дмитро Слоссер
Пластичний хірург проекту Поверніть мені красу

Один із найвідоміших пластичних хірургів України. Широко відомий віртуозною технікою виконання зменшення та підтяжки грудей. У клініці регулярно оперуються пацієнти з країн Європи, США та відомі в Україні особистості.

П'ятнадцять років досвіду в пластичній хірургії та більше 4 тисяч успішно проведених операцій. зарубіжний досвід, як пластичного хірурга, налічує 8 років практики.

Єдиний з пластичних хірургів України, який отримав академічну освіту за цією спеціальністю в Hadassah University Hospital в Єрусалимі, проходячи шестирічну резидентуру з пластичної хірургії. Після закінчення резидентури працював у ряді найкращих приватних клінік Ізраїлю. Зокрема Ramat Aviv Medical Center.

Святослав Гринчук
Святослав Гринчук
Ведучий ТСН. Ранок і ТСН. День

Святослав Гринчук – випускник факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка.

Телевізійну кар’єру почав у 2006 році у Львові, працював журналістом Футбольного тележурналу та місцевого телеканалу.

Має досвід роботи кореспондентом декількох проектів, а також та ведучим програм. У жовтні 2016 року Святослав приєднався до команди ТСН та став ведучим ранкових випусків новин - ТСН.Ранок - та ТСН. День о 12:00.

Єгор Тополов
Єгор Тополов
Психолог і ведучий проекту Одруження наосліп

Успішний український психолог, засновник і керівник центру психологічної допомоги «Топсенс».

З 1994 по 2004 жив в США. Закінчив державний університет в місті Олбані, штат Нью Йорк за фахом «економіка і фінанси», «психологія». У 2004 повернувся в Україну.

Доктор психологічних наук, старший науковий співробітник інституту психології імені Г.С. Костюка. Викладач в університеті ім. Богомольця на кафедрі медичної психології. Автор двох монографій і понад 50 наукових статей.

Неля Шовкопляс
Неля Шовкопляс
Ведуча Сніданок з 1+1

Неля Шовкопляс – ведуча програми Cніданок з 1+1. Неля родом із Харківщини. За освітою – економіст-маркетолог. Разом із чоловіком вона виховує двійнят – Тимофія та Матвія. Останні три роки провела в декреті, присвятивши себе вихованню синів. А коли діти трохи підросли, Неля вирішила зайнятися професійною реалізацією. Випускниця Вищої школи Media&Production.