«Нескорені»: в Україні стартує великий благодійний тур за участі Марти Липчей, ROXOLANA, KOLA та «Енджі Крейди»

Українські співачки Марта Липчей, ROXOLANA, KOLA та гурт «Енджі Крейда» об’єдналися задля великого благодійного туру, мета якого – допомогти пораненим військовим у лікуванні, реабілітації та протезуванні.

Тур має символічну назву «Нескорені», яка відображає мужність і силу українського народу та наших бійців ЗСУ. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Реве та стогне", "Любіть Україну", "Цвіте терен": зворушливі українські народні пісні, які звучали на "Голосі країни-12"

Ідея туру належить фіналістці «Голосу країни-12», співачці Марті Липчей.

«Сьогодні моє життя наповнене музикою, творчістю та благодійністю. Я відчуваю, що роблю дещо важливе для конкретних людей – наших  військових. Тому маю честь оголосити про початок благодійного туру «Нескорені» і безмежно дякую співачкам, які до нього доєдналися. Кожен глядач, який прийде на концерт, стане частиною великої благодійної ініціативи, що змінить життя конкретного військового. Разом ми зможемо більше!» –  говорить Марта Липчей.

Аби допомогти ще більшій кількості поранених бійців у протезуванні, Марта організувала великий тур містами України та запросила колег-співачок ROXOLANA, KOLA та гурт «Енджі Крейда» доєднатися до туру.

«Я із задоволенням приєднуюся до туру «Нескорені». Вірю, що разом ми зможемо ще більше допомагати нашим військовим», – прокоментувала KOLA.

Усі сто відсотків коштів з проданих квитків будуть направлені на закупівлю сучасних протезів для конкретного військового з міста чи області, де проходитиме концерт. 

«Я вважаю, що ми, артисти, маємо насамперед допомагати нашим захисникам. І цей благодійний тур є надзвичайно важливою ініціативою. Я із задоволенням приєднаюся, зустрінемося на концертах!» – зазначила ROXOLANA.

«Тур «Нескорені» – справді добра справа. І для мене як для співачки це велика честь. Побачимося на концертах!» – сказала Енджі Крейда.

Реалізувати ідею туру стало можливо завдяки підтримці бізнесмена та мецената Андрія Мацоли, який допоміг з організацією концертів та взяв на себе всі пов’язані з нею витрати. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як це було: як здобували перемогу переможці вокального проєкту "Голос країни" у фіналі

«Нескорені» проїдуть одинадцятьма містами України, аби допомогти пораненим військовим повернутися до повноцінного життя.

20.05 - Одеса
26.05 - Хмельницький
28.05 - Франківськ
10.06 - Ужгород 
11.06 - Львів 
15.06 - Чернівці 
18.06 - Вінниця 
23.06 - Полтава 
25.06 - Київ 
30.06 - Рівне 
02.07 - Луцьк

Ваш квиток на концерт — особиста допомога пораненому захиснику з вашого міста чи області. Приходьте, підтримайте благодійний концерт у своєму місті, адже разом ми зможемо більше!

Більше новин