Що не можна дарувати до Дня закоханих

Дізнайтеся, які подарунки не доречно вручати своїй половинці.

До Дня усіх закоханих залишився один день. Передсвятковий ажіотаж покупок подарунків зростає. Та не кожен сюрприз здатен зміцнити стосунки. Деякими речами можна розчарувати та навіть образити кохану людину. Як обрати особливий подарунок - читайте у наших рекомендаціях. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 подарунків до Дня закоханих, які варто придбати вже зараз

1. Подарунки на релігійну тематику. Знавець із етикету радить уникати подарунків двозначного характеру, адже вони можуть зачепити певні переконання та принципи вашого партнера. 

2. Гострі предмети. Гострі, колючі і ріжучі предмети вважаються символом сварки і навіть ворожнечі. До прикладу, не варто дарувати на свято закоханих кухонні набори, в які входять ножі та виделки.

3. Дорогі подарунки. Інколи занадто дорогі речі, куплені у подарунок, можуть образити вашу половинку. Нині у тренді серед молоді дарувати враження. Нехай ваш ваш подарунок, до прикладу, романтична подорож або похід у ресторан, викличе лише позитивні емоції. 

4. Годинник вважають провісником розлуки або навіть смерті. Це необхідний аксесуар, проте небажаний подарунок для тих, хто вірить у прикмети. Продавці годинників бідкаються, що українці занадто забобонні. Клієнтів часто доводиться запевняти, що такий подарунок не принесе біди. 

5. Банальні подарунки. Традиціні листівки, квіти та цукерки - класика на День закоханих, однак якщо ви справді хочете здивувати свого партнера, подумайте, чого б він найбільше хотів. Будьте уважними до своїх половинок. Звертайте увагу на усе, що подобається вашому партнеру. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що подарувати коханому на День Святого Валентина

Більше новин