"Голос країни": Лорак обиратиме учасників серцем, а Лазарев поділиться досвідом

Четвертий сезон довгоочікуваного вокального шоу "Голос країни" розпочнеться вже цієї неділі, 2 березня, о 20:45 на 1+1.

Четвертий сезон довгоочікуваного вокального шоу "Голос країни" розпочнеться вже цієї неділі, 2 березня, о 20:45 на 1+1.

Новий "Голос" передбачає собою повне перетворення і стартує під слоганом "Перезавантаження". Найкращі і дійсно унікальні голоси країни шукатимуть нові тренери - Ані Лорак, Сергій Лазарєв, Тамара Гвердцителі та Святослав Вакарчук, якого обрали самі глядачі, шляхом голосування.

Під час сліпих прослуховувань тренери безжально змагатимуться між собою за кращі голоси, кожен із них буде шукати серед сотень бажаючих свого учасника.

Ані Лорак

"Мені хочеться просто вибрати серцем. Я хочу почути унікальний голос, піти за цим голосом. Хочу здивуватися, захопитися, закохатися. Дуже хочеться допомогти, поділитися досвідом, адже я колись сама була конкурсанткою, точно так само стояла на сцені, шалено хвилювалася і потребувала поради".

Святослав Вакарчук

"Хочу побачити нових талановитих співаків, з якими я міг би працювати як продюсер. Учасників обиратиму серцем: обертаюся лише тоді, коли відчуваю, що шкірою йдуть "мурашки". Потрібне якесь наповнення, харизма в голосі. Зараз це рідкість"

Сергій Лазарєв

"Я хочу знайти голоси, які можна упізнавати, і на які можна ходити на концерти. Мені хочеться поділитися досвідом, адже за 22 роки на сцені у мене було багато перемог, удач і звершень"

Тамара Гвердцителі

"Я хочу бачити у своїй команді людей з красивими глибокими голосами. Повинен бути діапазон, тембр, сила голосу. Але "великий" голос потрібно вміти подати, тому артистизм дуже важливий"

Дивіться перший випуск програми "Голос країни. Перезавантаження" 2 березня о 20:45 на 1+1.

Більше новин