Валентина Хамайко розчулила мережу кадрами з молодшими дітьми: відео

Ведуча проєкту "Хоробрі серця" Валентина Хамайко показала молодших дітей та розповіла про їхні відмінні характери.

Валентина Хамайко в Instagram поділилася з шанувальниками милими кадрами з молодшими дітьми, Мирославою та Михайлом. У відео з серії фото зображені щасливі діти, які граються та проводять час разом.

"Іноді так прикольно відсторонитися і просто спостерігати за власними дітьми! Які вони різні і як кожен намагається гнути/формувати свою лінію розвитку", - поділилася спостереженнями ведуча.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Валентина Хамайко в сукні від модного бренду POUSTOVIT: зараз і 20 років тому (фото)

За словами Валентини, коли Мирослава і Михайло були зовсім маленькими, вони дуже мило спали в обіймах один одного. З дорослішанням діти почали трохи сваритися, але ведуча вірить, що з часом вони стануть друзями та разом будуть ходити на гульки.

"Дуже сподіваюсь, що в майбутньому всі дитячі сварки будуть згадуватися, як милі історії-спогади. А підтримка і відчуття рідного плеча залишаться назавжди", — написала Хамайко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Це мене зламало всередині, адже я не знала, як вилікувати розбите серце”: телеведуча Валентина Хамайко у проєкті “Пісня мого життя” на “1+1 Україна” розповіла про втрату зведеного сина

Нагадаємо, щоп’ятниці о 20:30 на телеканалі “1+1 Україна” транслюють проєкт “Хоробрі серця”. Це цикл історій про українців – військових та цивільних, які здійснили подвиги, захищаючи Україну від російської агресії, та своїми вчинками змінили хід історії. Знати в обличчя живих героїв — ось мета цього проєкту. Не пропускайте нові випуски!

Більше новин