Експеримент у лікарні: Інспектор перевірив стан медицини в Тернополі

Ведучий провів інспекцію центральної тернопільської лікарні.

Центральна тернопільська лікарня №2 славиться на форумах негативними відгуками. Йдеться про погане ставлення до пацієнтів без тернопільської приписки, що є порушенням. Аби перевірити правдивість цих слів, команда Інспектор. Міста вирішила провести експеримент. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Володимир Остапчук розібрався в шкільному інциденті на Івано-Франківщині

Дівчині на ім’я Вікторія зробили імітацію травми і відправили у лікарню. У приймальному відділені дівчина стояла протягом 10 хв., і до неї ніхто із лікарів не підійшов. Володимир Остапчук вирушив на допомогу. Із появою Володимира та камер, з’являється лікар. Дівчину ведуть на огляд. Щойно знімальна група зайшла до перев’язочної, лікар кудись зник. Потім з’ясувалося, що він телефонував керівництву лікарні. 

Поки лікаря немає, Володимир вирішує перевірити лікарню на чистоту. Чистота одного із столиків у 5 разів перевищила норму. Лікар на це не зважає і нарешті оглядає пацієнтку. Огляд тривав 30 хв., дивно, що за цей час лікар не помітив, що насправді травма - це грим. Лікар нарешті відпустив пацієнту і сказав, що травма незначна. Дівчину відправили до невропатолога. Лікар назначив абсолютно здоровій дівчині щеплення. Володимир вирішив припинити експеримент і розповів лікарю, що травма вигадана. Хірург ще довго виправдовувався, мовляв розгубився, побачивши камери. 

Інспектор також оглянув палати. В одній із них Володимир познайомився із пацієнтом Богданом. Чоловіка мали виписати за 2 дні, хоча ще вчора він був на операційному столі. У нього була операція на перегородці носа. Операція нескладна, однак нетипова для тернопільських спеціалістів. Метод, за яким відбувалася операція, був запозичений у Польщі. Операцію проводив тернопільський лікар, про якого пацієнт Богдан добре відгукнувся. Лікаря запрошували працювати у столицю, однак він захотів залишитись у рідному місті. 

Інспектор відвідав наступну палату і зустрівся із пацієнтом, який нещодавно ледве не попрощався із життям. За кілька місяців лікарям вдалося поставити чоловіка на ноги, за що його родина вдячна усім медикам. Крім того, виявилось, що місцеві лікарі врятували життям сотням постраждалим на Майдані. Далі Володимир перевірив їдальню. Інспектор встановлює, що тут чисто. Крім того, інспектор перевірив, як утилізують шприци у лікарні, і виявилося, що й з цим все добре. 

Інспектор забирає свої підозри, вручає лікарні табличку Гордість міста, але обіцяє повернутися сюди через рік. 

Ми розуміємо, що є людський фактор. Ми розуміємо, що лікар може нервувати, коли на нього спрямовано 5 камер. Були неприємні речі, які ми не повинні були бачити у лікарні,  і нам дуже важко прийняти рішення, однак ми вручаємо вам табличку Гордість міста. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Володимира Остапчука переслідували під час зйомок у Тернополі

Більше новин