Ведучий проекту «Інспектор. Міста» Володимир Остапчук назвав три міста, які обов’язково має відвідати кожен українець

Рівень харчування в деяких закладах України вищий, ніж у багатьох країнах Європи - Володимир Остапчук

Цієї осені на телеканалі «1+1» стартує новий сезон проекту «Інспектор. Міста» з Володимиром Остапчуком. Ведучий відвідав з інспекціями шість невеликих населених пунктів: Скадовськ, Калуш, Мукачево, Вінницю, Заліщики й Кропивницький. Володимир перевірив обрані міста на рівень освіти й медицини, чесність еліти, якість харчування й сфери послуг. У новому сезоні інспектор шукає не тільки «гордість» і «ганьбу», а й прихований потенціал у містах України.

На фото: ведучий проекту Інспектор. Міста 2 Володимир Остапчук

«У нас дуже недооцінений внутрішній туризм. Але в Україні чимало місць, які обов’язково треба побачити. Я багато мандрував Європою, жив у Канаді, тому маю, з чим порівнювати. Море в нашому Скадовську має настільки сильні лікувальні властивості, що одужують люди, яким лікарі взагалі не давали шансів на життя. Канадські медики відзначають професіоналізм наших українських лікарів. Рівень харчування в деяких закладах України вищий, ніж у багатьох країнах Європи і тим більше в Канаді»   — говорить Володимир Остапчук.

Ведучий проекту обрав серед проінспектованих населених пунктів три міста, які обов’язково має відвідати кожен українець, і пояснив чому.

На фото: команда проекту Інспектор.Міста 2

Скадовськ

Володимира вразили лікувальні властивості моря поблизу Скадовського узбережжя, про них розповіла жінка, з якою команда проекту познайомилась на пляжі: «Ми зустріли маму з хлопчиком, який, за прогнозами лікарів, не мав шансів дожити навіть до 1 року. Жінка все кинула й щороку почала возити сина до моря. І хлопчику вже 14 років! Це дуже сильна історія».

Мукачево

«Сюди мають їхати всі, хто обожнює випічку, бо тут роблять найсмачніші струделі. А ще в Мукачеві гарно продумана інфраструктура: є велосипедні доріжки, багато симпатичних ресторанчиків. А скільки сувенірів можна купити! Але і це не все. У місті багато винограду. Завдяки особливому мікроклімату, він дуже смачний і з нього там роблять неймовірне вино», — розповів ведучий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Володимир Остапчук: 10 фактів про ведучого, які вас здивують

Вінниця

До цього міста Володимир Остапчук радить завітати поціновувачам справжніх українських страв: «Якось ми з лідером гурту «ТІК» Віктором Бронюком були у Вінниці й куштували сало. Воно там дуже класне. А ще там найсмачніший квас. Він робиться на якісь специфічній заквасці. Серйозно, поїдьте туди на квас».

Під час інспекцій українських міст ведучий проекту також зустрічався з мерами, щоб оцінити «прозорість» їхньої роботи, а також розслідував резонансні події, про які розповіли глядачі проекту.  Заклади, працівники яких готові змінюватись і розвиватись, замість таблички «ганьба» отримували другий шанс – за місяць Володимир Остапчук повернеться, щоб оцінити зміни і, можливо, вручити табличку «гордість» міста.

На фото: ведучий проекту Інспектор. Міста 2 Володимир Остапчук

Більше про переваги й недоліки Скадовська, Калуша, Мукачева, Вінниці, Заліщиків і Кропивницького дивіться вже цієї осені у проекті «Інспектор. Міста» на «1+1».

Loading...

Більше новин