Володимир Зеленський опинився в ліжку з Олею Поляковою

Сьогодні о 22.00 стартує новий сезон шоу Вечірній Київ.

Щойно телеглядачі 1+1 дізнаються, хто здобуде перемогу у фіналі Ліги сміху, на них чекає другий приємний сюрприз. О 22.00 стартує новий сезон шоу Вечірній Київ.Однією з головних особливостей проекту є сміливі розіграші відомих людей. Так, у прем'єрному випуску телеглядачі побачать, як актори студії «Квартал 95» розіграли Народного артиста України Павла Зіброва.

В одній з рубрик незмінний ведучий проекту Володимир Зеленський опиниться в ліжку з учасницею Танців з зірками Олею Поляковою і навіть приміряє її кокошник. Однією з нових рубрик стане анімаційний проект «Свинка Шмепа- дочка нардепа». У прем'єрному випуску пародії на популярний мультфільм «Свинка Пеппа» покажуть, як проходить День народження дітей народних обранців.

«Маленьким свинкам не можна сідати за кермо, якщо з собою немає тисячі доларів», - засвоїли життєвий урок життєрадісна свинка Шмепа і її молодший брат Жора, словниковий запас якого поки що обмежується лише грошовими сумами.

Крім того, в нових випусках шоу Вечірній Київ глядачі побачать продовження пародійного міні-серіалу «Ігри непристойних», в якому українські політики в образі героїв відомої саги «Ігри престолів» ведуть міжусобні війни королівств. Дія серіалу відбувається в світі фентезі, як кажуть у фільмі, це було «давним-давно, коли за правителів земель говорили їхні справи, і ці справи були не кримінальними, коли королі і лорди були готові віддати багато за свою честь, а не свою частину, багато століть назад, коли дороги були такими ж, як і зараз».

poll_content_11

Хто стане переможцем третього сезону Ліги сміху, і як Володимир Зеленський опинився в одному ліжку з Олею Поляковою, дивіться сьогодні увечері на 1+1.

 

Більше новин