“1+1 Україна” та FILM.UA запустили проєкт “Ловець снів” у межах спільної угоди про створення фільмів та серіалів

Нове 80-серійне скриптед-реаліті “Ловець снів” для “1+1 Україна” - це українська оригінальна розробка.

1+1 media та FILM.UA Group об'єднали свої зусилля у складні часи задля розвитку українського кіно- та серіального виробництва. Першим проєктом у межах спільної угоди стало 80-серійне скриптед-реаліті “Ловець снів” для “1+1 Україна” - українська оригінальна розробка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цікаві факти про зірку серіалу "Закохай мене, якщо зможеш" на "1+1 Україна" Ксенію Мішину

 

poll_content_898

 

"Пишаємося багаторічною співпрацею з FILM.UA Group і низкою нових проєктів, які будуть реалізовані спільно. Наразі дуже важливо обʼєднуватися та драйвити ринок, аби індустрія працювала, а глядачі телеканалу “1+1 Україна” мали доступ до нового актуального контенту", - прокоментував Максим Кривицький, генеральний продюсер телеканалу 1+1 та керівник телевізійного бізнесу 1+1 media.

У новому проєкті “Ловець снів” головний герой виступає посередником між світом снів та реальним життям, допомагаючи людям зрозуміти себе та передивитись своє світосприйняття. Ще в ранньому віці Назар Лютий не зміг розгадати значення своїх снів і врятувати батьків від загибелі. Тепер він майже не спить і вислуховує історії своїх пацієнтів, намагаючись допомогти їм розшифрувати сенс снів та вирішити проблеми.  Сни завжди були загадковим явищем, яке привертає увагу багатьох. Але що, якщо вони можуть служити не тільки знаком або попередженням, а й стати ключами до розкриття життєвих проблем.

“Індустрія, у якій ми працюємо є стратегічно важливою у нашій країні. Тому що власні герої, близькі історії, зрозумілі теми та наративи - так само необхідні людям зараз, як дах над головою та їжа на столі. У цей час, коли держава має очевидні пріоритети, саме комерційні структури мають об'єднуватися задля створення нових українських історій. Ми дуже раді, що ми працюємо над цією важливою справою разом з нашим давнім партнером - Групою компаній 1+1”, - прокоментувала генеральна директорка FILM.UA Group Вікторія Ярмощук.

Головну роль у “Ловці снів” зіграв український актор Cергій Кисіль. В його фільмографії є серіали “Коп з минулого” та “Колір пристрасті”. Зйомки проєкту проходять в Києві.

Продюсерами серіалу від каналу "1+1 Україна" виступають Максим Кривицький, Олеся Пазенко, Інна Кондратюк. Від FILM.UA - Ірина Костюк, Олена Канішевська, Дарія Дейніченко, Максим Чудаковський, Зоя Сошенко. Режисери - Олексій Даруга, Тіна Туряниця, Віктор Сухобрус, Сергій Сотниченко. Головний автор - Лора Гродецька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вперше у серіалу “Жіночий лікар. Нове життя” на “1+1 Україна” зʼявився саундтрек: хто його виконав та коли премʼєра перезавантаження улюбленої історії

Стежте за новинами “1+1 Україна” та не пропустіть нові подробиці про скриптед-реаліті “Ловець снів”.

1+1 Україна в Instagram.

1+1 Україна в Facebook.

Більше новин